خرید بهترین مارک پوشک بزرگسال ارزان قیمت {29 مدل چسبی و شورتی} + تخفیف

با متن همراه باشید

خرید 36 مدل بهترین مارک پوشک بزرگسال

آنچه در این مطلب می‌خوانید:(کلیک کنید)

راهنمای خرید پوشک بزرگسال ارزان قیمت

پوشک شورتی بزرگسال : بسیاری از اختلالات و بیماری ها با افزایش سن رخ می دهد. این موارد شامل بی اختیاری ادرار یا بی اختیاری مدفوع است . به همین دلیل ، بسیاری از افراد پوشک بزرگسالان را برای خرید انتخاب می کنند تا حدی این مشکل را برطرف کنند.

بسیاری از افراد مسن ممکن است به دلیل افزایش سن یا بیماری هایی مانند بیماری آلزایمر نتوانند ادرار خود را کنترل کنند یا به دستشویی بروند. البته این عارضه به دلایل مختلف دیگری می تواند در افراد ایجاد شود. به عنوان مثال ، در زنان ، بی اختیاری ادرار ناشی از افتادگی رحم و افتادگی مثانه است. 

در این پست مواردی هم چون معرفی 36 مدل پرفروش پوشک شورتی بزرگسال در سال 2022، نکات مهم قبل از خرید پوشک بزرگسال و… را توضیح داده ایم، پس با بانوآرت (banooart.ir) همراه باشید تا موراد یاد شده و موارد مهم دیگر را در خصوص خرید پوشک شورتی بزرگسال را از دست ندهید.

بهترین مارک پوشک بزرگسالان

بهترین مارک پوشک بزرگسالان که در این بخش به معرفی آنها نیز پرداخته اینم عبارتند از :
پوشینه بزرگسال چسبی ایزی لایف ،پوشینه چسبی بزرگسال چسبی جولی ، پوشینه مردانه کرولی ، پوشک شورتی بزرگسال اتندز 8 قطره ، پوشک بزرگسال ابری فلکس ، پوشینه چسبی بزرگسال چسبی اوونی ، پوشک شورتی بزرگسال جان پد و .. می باشد.

توجه

دوستان عزیز محصولات معرفی شده جزء پرفروش ترین ها هستند به همین منظور ممکن است به مرور زمان به دلایل مختلف در بازار و فروشگاه ، سایت های معرفی شده ناموجود شوند در این صورت شما عزیزان میتوانید از محصولات مشابه و دسته بندی اصلی مراجعه کنید.

معرفی بهترین مارک پوشک بزرگسالان ارزان قیمت در بازار

خرید پوشینه شورتی بزرگسال ایزی لایف مدل 003 سایز متوسط بسته 12 عددی

خرید پوشینه چسبی بزرگسال چسبی جولی مدل Large بسته بندی 8 عددی سایز L

خرید پوشک شورتی بزرگسال اتندز 5 قطره سایز Medium بسته 18 عددی

پوشینه های بزرگسال اتندز Attends محصولی از کشور سوئد با قدرت جذب بالا و ضد باکتری محصولی با کیفیت برای استفاده خانم ها و آقایان بوده که از مشکل بی اختیاری رنج می برند.

قیمت پوشک بزرگسال تنا مدل شورتی 5.5 قطره Large بسته 10 عددی

خرید پوشینه چسبی بزرگسال چسبی جولی مدل Medium بسته بندی 10 عددی سایز L

خرید پوشک شورتی بزرگسال اتندز 8 قطره سایز Medium بسته 16 عددی

خرید پوشک بزرگسال ابری فلکس مدل M1 سایز M بسته 14 عددی

 محافظت همه جانبه از مناطق محافظ جذب را به سمت دو طرف جلو و عقب رافراهم می کند, دارای یک کمربند اضافی بلند است که پوشش های اضافی در جلو و عقب را فراهم می کند.

خرید پوشینه چسبی بزرگسال چسبی اوونی مدل Large بسته بندی 8 عددی سایز L

خرید پوشک شورتی بزرگسال جان پد مدل Emici سایز مدیوم بسته 10 عددی

خرید پوشک بزرگسال کانفی مدل Large بسته 30 عددی

خرید پوشینه شورتی بزرگسالان فلوفسان مدل اکسترا بسته 14 عددی

خرید پوشینه بزرگسال هلپر مدل medium

قیمت پوشینه بزرگسال هلپر مدل Elderly Protective بسته 1 عددی

قیمت پوشینه شورتی بزرگسالان فلوسان مدل اکسترا بسته 14 عددی

قیمت پوشینه شورتی بانوان فلوفسان مدل Large بسته 7 عددی

قیمت پوشک بزرگسال اینداس مدل Large بسته 20 عددی

پوشک بزرگسال چیست؟ (پوشینه شورتی چیست؟)

پوشک بزرگسال (پوشینه بزرگسالان) چیست ؟

پوشک شورتی بزرگسال برای افراد بزرگ طراحی شده است ، اما بزرگسالان با بیماری های مختلف مانند بی اختیاری ، اسهال شدید ، اختلالات حرکتی و زوال عقل ممکن است به بهترین مارک پوشک بزرگسالان نیاز داشته باشند. این پوشک ها اشکال مختلفی دارند از جمله آن هایی که شبیه پوشک های کودک (پوشک شورتی بزرگسال) ، سنتی ، زیر پوش و پد های شبیه به دستمال های بهداشتی پوشک های بزرگسال شورتی ساخته شده است .

گاهی اوقات ، با افزایش سن ، یا به دلیل بیماری های مختلف ، بی اختیاری در ادرار و مدفوع فرد ایجاد می شود. بیماری آلزایمر ، ناتوانی و زایمان مهمترین علت این امر است.

در چنین شرایطی باید از پوشک شورتی بزرگسال استفاده کنید تا با حرکات غیر عمدی در اثر دفع بی اختیار لباس فرد کثیف نشود و باعث ناراحتی خود و دیگران نشوید.

بهترین مارک پوشک بزرگسالان از لباس و بدن فرد محافظت می کند و ادرار و مدفوع را جذب می کند. در مدل های مختلفی تولید می شود که در زیر توضیح داده شده است.

مقایسه انواع پوشک بزرگسال بی اختیاری

 بهترین مارک پوشک بزرگسالان دو نوع اصلی دارد: “پوشک چسبی” و “پوشک شورتی“.

پوشک چسبی بزرگسال

پوشک چسبی بزرگسال: یک نوع پوشک کامل بزرگسالان به عنوان بهترین مارک پوشک چسبی بزرگسالان شناخته می شود که مانند پوشک بچه دارای نوار چسب در گوشه های آن است که هنگام فرسودن یا خارج شدن از بدن باز و بسته می شود. این محصول برای افرادی که فعال نیستند و در رختخواب هستند مناسب است.

تعویض بهترین مارک پوشک چسبی بزرگسالان راحت تر است. حتی ممکن است برای تعویض پوشک بزرگسال چسبی شاید حتی نیاز به تعویض لباس یا بلند شدن از صندلی یا تخت نباشد. به راحتی قابل تغییر است. پوشک های چسبی بی اختیاری بزرگسالان برای استفاده در شب عالی هستند.

پوشک شورتی بزرگسال

این مدل پوشک بزرگسال برای مردان و زنان بزرگسالی که بی اختیاری دارند ، به عنوان شورت استفاده می شود یا از آن خارج می شود. بهترین مارک پوشک شورتی بزرگسالان دارای یک لایه جاذب قوی است که از نشت ادرار و مدفوع جلوگیری می کند و بیمار را راحت تر می کند.

پوشینه شورتی یکی از محبوب ترین پوشک ها در میان بزرگسالان است از ویژگی های مثبت آن این است که افراد درگیر با بی اختیاری به راحتی می توانند همانند افراد معمولی در اجتماع حضور داشته باشند و بدون احساس ناراحتی بخاطر عدم کنترل مثانه به فعالیت روزانه بپردازند.

مسلما افراد مسن می توانند به راحتی از پوشه شورتی بدون اینکه خجالت زده شوند استفاده کنند . و همچنین بزرگسالان یا افراد مسن را از هرگونه فکر منفی در مورد کلمه پوشک دور نگه می دارد.

پوشک بزرگسال پارچه ای یا یکبار مصرف ؟

پوشینه بزرگسال پارچه ای یا یکبار مصرف ؟

پوشک بزرگسال پارچه ای از پوشک یکبار مصرف ارزان تر است و می توان آن را مرتباً شست و شو داد و مجدد استفاده نمود . با این حال ، استفاده از پوشک های بزرگسال یکبار مصرف چسبی و شورتی دارای محبوبیت بیشتری از لحاظ رعایت بهداشت است .

پوشینه های شورتی بهداشتی یکبار مصرف ابری و ابری فرم قدرت جذب بالایی داشته و مانع از نشتی و رطوبت در لباس می شود و نیازی به شست و شو مجدد ندارد . این نوع پوشش از ماده ای ساخته شده است که به هیچ وجه بدن را مرطوب نمی کند و پوست را کاملا خشک می کند.

زمان تعویض پوشاک بزرگسالان

عوامل مختلفی از جمله میزان فعالیت بدنی و سبک زندگی فرد در مدت زمان تغییر پوشینه تأثیرگذار است. اما مطالعات انجام شده بر روی بسیاری از افراد نشان داده است که افراد مبتلا به بی اختیاری ادرار باید پوشک بزرگسالان را 4 تا 5 بار (هر 5 تا 6 ساعت) در روز تغییر دهند. همچنین توصیه می شود پس از هر بار دفع ، پوشینه را تغییر دهید.

چند نکته برای خرید بهترین مارک پوشک بزرگسالان

چند نکته برای خرید پوشینه های چسبی و شورتی بزرگسالان
  • یکی از مهمترین عوامل در انتخاب بهترین مارک پوشک بزرگسالان اندازه مناسب است.
  • برای به دست آوردن اندازه ، لازم است که اندازه گیری کمر بیمار را انجام دهید. توجه داشته باشید که اندازه شلوار مهم نیست ، اما اندازه دور کمر در سانتی متر مهم است.
  • به خاطر داشته باشید که پوشک هایی که برای دیگران مفید هستند ممکن است برای شما مناسب نباشند.
  • شکل و اندازه بدن شما نقش زیادی در پوشک انتخابی شما دارد. بنابراین ، با این توصیفات ، شما باید پوشک خود را متناسب با بدن خود و جلوگیری از نشت انتخاب کنید.
  • سطح جذب را بررسی کنید اما بی اختیاری متوسط ​​یا شدید است ، باید سطح جذب را برای حداکثر ایمنی و محافظت بررسی کنید.
  • میزان جذب برای هر مارک پوشک بزرگسال و مدل های مختلف ، شخصی که بی اختیاری ادرار دارد متفاوت است.
  • بسته به اندازه دور کمر و مقدار و حجم بی اختیاری ، باید یک پوشک با توجه به اندازه و میزان جذب مناسب تهیه شود.

خرید اینترنتی بهترین مارک پوشک بزرگسالان

برای خرید آنلاین پوشک بزرگسالان می توانید از محصولات معرفی شده در این مقاله استفاده کنید. در فروشگاه مربوطه انواع پوشک و پرفروش ترین آن موجود است و به راحتی می توانید خرید آنلاین خود را انجام دهید.

♥نظرات خود را برای ما در قسمت کامنت بنویسید و همچنین اگر این بخش از مقاله برای شما کمک کننده بود امتیاز دهید.♥

advanced divider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معرفی بهترین مارک نوار بهداشتی

بیش از 40 مدل با جذب بالا و ضد حساسیت