قیمت بهترین پیلینگ صورت [12 مدل با کیفیت] + نحوه استفاده و قیمت روز

با متن همراه باشید

بهترین پیلینگ صورت

آنچه در این مطلب می‌خوانید:(کلیک کنید)

پيلينگ صورت: راهی برای داشتن پوستی درخشان و سالم

پيلينگ صورت نوعی درمان پوستي است که لایه هاي خارجي پوست را بر مي دارد تا پوست جديد و تازه اي را نمايان کند. پيلينگ صورت مي تواند به بهبود ظاهر و سلامت پوست شما کمک کند.

مشاهده محصولات پیلینگ صورت

پیلینگ یا همان لایه برداری به عملی که لایه سطحی پوست را به طرقی برمی دارد گفته می شود این عمل برای رفع انواع جوش صورت و اسکارهای (SCAR) باقیمانده از جوش صورت به وسیله این میله پاکسازی صورت می پذیرد. با استفاده از سوزن پیلینگ بدون وارد کردن هرگونه جراحت به پوست می توان جوش ها را از روی صورت از بین برد.

انواع مختلفي از پيلينگ صورت وجود دارد که هر کدام مزايا و معايب خاص خود را دارند.

انواع پيلينگ صورت

پيلينگ مکانيکي با استفاده از ابزارهايي مانند برس، سنگ پا يا کرم لايه بردار، سلول هاي مرده پوست را از بين مي برد.

پيلينگ شيميايي با استفاده از مواد شيميايي ملايم يا قوي، سلول هاي مرده پوست را از بين مي برد.

پيلينگ ليزري با استفاده از پرتوهاي ليزر، سلول هاي مرده پوست را از بين مي برد.

مزایای پيلينگ صورت

پيلينگ صورت مي تواند به بهبود ظاهر و سلامت پوست شما به روش هاي مختلفي کمک کند.

 • پيلينگ صورت مي تواند به از بين بردن کک و مک، لک هاي پوستي و جوش ها کمک کند.
 • پيلينگ صورت مي تواند به بهبود رنگدانه هاي پوست شما کمک کند.
 • پيلينگ صورت مي تواند به کاهش منافذ باز پوست شما کمک کند.
 • پيلينگ صورت مي تواند به کاهش چروک و خطوط ظریف پوست شما کمک کند.
 • پيلينگ صورت مي تواند به بهبود بافت پوست شما کمک کند.

اگر به دنبال راهی برای داشتن پوستی درخشان و سالم هستید، پيلينگ صورت می تواند یک گزینه عالی برای شما باشد. با مشاوره با یک متخصص پوست می توانید بهترین نوع پيلينگ صورت را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

توجه

دوستان عزیز محصولات معرفی شده جزء پرفروش ترین ها هستند به همین منظور ممکن است به مرور زمان به دلایل مختلف در بازار و فروشگاه ، سایت های معرفی شده ناموجود شوند در این صورت شما عزیزان میتوانید از محصولات مشابه و دسته بندی اصلی مراجعه کنید.

معرفی بهترین پيلينگ صورت در بازار

پیلینگ صورت مدل AK93i

خرید پیلینگ صورت مدل AK93i

پیلینگ یا همان لایه برداری به عملی که لایه سطحی پوست را به طرقی برمی دارد گفته می شود این عمل برای رفع انواع جوش صورت و اسکارهای (SCAR) باقیمانده از جوش صورت به وسیله این میله پاکسازی صورت می پذیرد. با استفاده از سوزن پیلینگ بدون وارد کردن هرگونه جراحت به پوست می توان جوش ها را از روی صورت از بین برد.

پیلینگ صورت مدل RGB-985

قیمت پیلینگ صورت مدل RGB-985

پیلینگ صورت ابزاری برای تخلیه کردن جوشهای صورت مخصوصا جوشهای سرسیاه ودرآوردن موهای زیرپوستی استفاده میشودجنس این ابزار از استیل ضدزنگ میباشد. پیلینگ صورت از دو سر متفاوت با دو کاربردمختلف درست شده باین صورت که از قسمت نوک تیزآن برای ایجادروزنه برروی جوش استفاده میکنیم همچنین ازاین سرابزار,برای درآوردن موهای زیرپوستی نیز استفاده میکنیم.

قسمت دیگر ذپیلینگ صورت را برروی جوش قرارداده،به آرامی فشاردهیدجوش ازریشه تخلیه خواهدشدبجهت اینکه جوش کاملا تخلیه میشود آسیبی به جدارهای داخلی پوست نمیرسدجای جوش نیزبعدازمدتی ازبین خواهدرفت.

بعدازهرباراستفاده ازسوزن تخلیه پیلینگ راباالکل یاهرمایع ضدعفونی کننده شسته ضدعفونی نمایید.لازم به ذکر است رنگ محصول نقره ای می باشد و رنگ بسته بندی متفاوت می باشد.

پیلینگ صورت نوپو مدل E7

قیمت پیلینگ صورت نوپو

پیلینگ صورت مدل 4in1 بسته 4 عددی

قیمت پیلینگ صورت مدل 4in1 بسته 4 عددی

ست پیلینگ صورت بیوتی مدل 4in1 مجموعه 4عددی از 4عدد پیلینگ صورت تشکیل شده است، این ابزارها دارای هشت عددسر متفاوت میباشدکه هرکدام ازسری ها کارایی ویژه ای دارند، جنس این پیلینگ هااز استیل ساخته شده و بسیار مقاوم است و به راحتی قابل شستشو وضدعفونی میباشد، طول این میله کومودرها 12 سانتیمتر و در یک ظرف پلاستیکی محکم جاسازی شده که درکیف و جعبه آرایش به راحتی جا میگیرد.

پیلینگ صورت پینگ مدل 1&4 بسته ۴ عددی

قیمت پیلینگ صورت پینگ مدل 1&4 بسته ۴ عددی

ست پیلینگ صورت پینگ مدل1&4 مجموعه ۴عددی از ۴عدد پیلینگ صورت تشکیل شده است، این ابزارهادارای هشت عددسر متفاوت میباشدکه هرکدام ازسری هاکارایی ویژه ای دارند، جنس این پیلینگ هاازمس ساخته شده وبراحتی قابل شستشو وضدعفونی میباشد، طول این میله کومودرها۱۲ سانتیمترودر یک ظرف پلاستیکی محکم جاسازی شده که درکیف وجعبه آرایش براحتی جا میگیرد.

ست کامل ابزارپاکسازی صورت مناسب آقایان خانم ها قابل استفاده برای تمامی سنین وهرنوع جوش

پیلینگ صورت مدل 05 مجموعه 8 عددی

قیمت پیلینگ صورت مدل 05 مجموعه 8 عددی

برای داشتن صورت زیبا و جوان باید به پوست صورت خود نیز اهمیت بدهید و از آن مراقبت کنید. امروزه افراد برای این‌که صورت زیبایی داشته باشند، به پوست صورت خود اهمیت زیادی می‌دهند و روش‌های زیادی را برای مراقبت از آن و هم‌چنین جوان‌سازی آن استفاده می‌کنند.

یکی از روش‌هایی که بسیار مورد استقبال قرارگرفته و بین افراد محبوب شده است، پیلینگ یا همان لایه‌بردار صورت است. ابزارهای موجود در این کالا تمامی نیازهای شما را بابت انجام پیلینگ برطرف می‌کند. پیلینگ صورت ابزاری است برای تخلیه کردن جوش‌های صورت، مخصوصاً جوش‌های سرسیاه و هم‌چنین برای درآوردن موهای زیرپوستی نیز استفاده می‌شود. این روش بسیار محبوب گزینه‌ای ایده‌آل برای پاک‌سازی صورت است.

8 عدد ابزار پیلینگ در این مجموعه در کنار کیف آن این محصول را به ابزاری کاملاً کاربردی تبدیل کرده است. ما با بررسی تمامی جوانب این محصول را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

پیلینگ صورت اُکی

قیمت پیلینگ صورت اُکی

پیلینگ صورت برند OUQI مدل SB1 محصولی کاربردی جهت تخلیه کردن جوشهای صورت مخصوصا جوش های سرسیاه و درآوردن موهای زیرپوستی می باشد .جنس این ابزار از استیل ضد زنگ می باشد. پیلینگ صورت از دو سر متفاوت با دو کاربرد مختلف درست شده که از قسمت نوک تیز آن برای ایجاد روزنه بر روی جوش و همچنین درآوردن موهای زیر پوستی و از سر دیگر آن برای تخلیه آن استفاده می شود . به این صورت که پیلینگ را برروی جوش قرارداده و به آرامی فشار دهید جوش از ریشه تخلیه خواهدشد بجهت اینکه جوش کاملا تخلیه میشود آسیبی به جدارهای داخلی پوست نمیرسدجای جوش نیز بعد از مدتی از بین خواهد رفت. بعد از هر بار استفاده از سوزن تخلیه ، پیلینگ را با الکل یا هر مایع ضدعفونی کننده شسته و ضدعفونی نمایید.

پیلینگ صورت مدل P 747 بسته 7 عددی

خرید پیلینگ صورت مدل P 747 بسته 7 عددی

پیلینگ صورت ابزاری برای تخلیه کردن جوشهای صورت مخصوصا جوشهای سرسیاه ودرآوردن موهای زیرپوستی استفاده میشودجنس این ابزارازاستیل ضدزنگ میباشد. هر یک از ابزار پیلینگ صورت ازدوسرمتفاوت بادوکاربردمختلف درست شده باین صورت که از قسمت نوک تیزآن برای ایجادروزنه برروی جوش استفاده میکنیم همچنین ازاین سرابزار,برای درآوردن موهای زیرپوستی نیز استفاده میکنیم. قسمت دیگرپیلینگ صورت را برروی جوش قرارداده،به آرامی فشاردهیدجوش ازریشه تخلیه خواهدشد بجهت اینکه جوش کاملا تخلیه میشود آسیبی به جدارهای داخلی پوست نمیرسد. جای جوش نیزبعد ازمدتی ازبین خواهد رفت. بعدازهرباراستفاده ازسوزن تخلیه پیلینگ را با الکل یاهرمایع ضدعفونی کننده شسته ضدعفونی نمایید.

پیلینگ صورت زد وان

خرید پیلینگ صورت زد وان

پیلینگ صورت مدل Z-814A ابزاری است برای تخلیه کردن جوشهای صورت مخصوصا جوشهای سرسیاه و همچنین برای درآوردن موهای زیرپوستی نیز استفاده میشود. جنس این ابزار از استیل ضدزنگ میباشد. پیلینگ صورت ازدوسرمتفاوت بادوکاربردمختلف درست شده باین صورت که از قسمت نوک تیز آن برای ایجاد روزنه برروی جوش استفاده میکنیم همچنین از این سرابزار، برای درآوردن موهای زیرپوستی نیز استفاده میکنیم.

قسمت دیگر پیلینگ صورت را برروی جوش قرارداده، به آرامی فشاردهیدجوش از ریشه تخلیه خواهدشد. به جهت اینکه جوش کاملا تخلیه میشود آسیبی به جدارهای داخلی پوست نمیرسدو جای جوش نیز بعد از مدتی ازبین خواهد رفت. بعد از هر بار استفاده از سوزن تخلیه پیلینگ را با الکل یا روش های ضدعفونی کننده، شسته و ضدعفونی نمایید.

نکات مهم هنگام خرید بهترین پيلينگ صورت

نکات مهم هنگام خرید بهترین پيلينگ صورت

هنگام انتخاب پيلينگ صورت، عوامل زير را در نظر بگيريد:

 • نوع پوست شما: اگر پوست حساسي داريد، بايد پيلينگ مکانيکي ملايم يا پيلينگ شيميايي ملايم را انتخاب کنيد.
 • ميزان مشکلات پوستي شما: اگر مشکلات پوستي عميقي مانند کک و مک، لک هاي پوستي يا جوش داريد، ممکن است به پيلينگ شيميايي قوي يا پيلينگ ليزري نياز داشته باشيد.
 • ميزان زمان و هزينه شما: پيلينگ هاي مکانيکي و شيميايي ملايم را مي توانيد در خانه انجام دهيد، اما پيلينگ هاي شيميايي قوي و پيلينگ هاي ليزري بايد توسط متخصص پوست انجام شوند.

با مشاوره با یک متخصص پوست می توانید بهترین نوع پيلينگ صورت را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

نحوه استفاده از پیلینگ صورت

نحوه استفاده از پیلینگ صورت
 • قبل از استفاده از پيلينگ صورت، حتماً دستورالعمل ها را به دقت بخوانید. (پیلینگ صورت چگونه انجام میشود)
 • اگر پوست حساسي داريد، ابتدا پيلينگ را در ناحيه کوچکي از پوست امتحان کنيد تا مطمئن شويد که واکنشي نشان نمي دهد.
 • پس از استفاده از پيلينگ صورت، از ضد آفتاب استفاده کنيد تا از پوست خود در برابر نور خورشيد محافظت کنيد.
 • پيلينگ صورت مي تواند روشي موثر براي بهبود ظاهر و سلامت پوست شما باشد. با مشاوره با یک متخصص پوست و انتخاب نوع پيلينگ مناسب مي توانيد از مزاياي اين درمان بهره مند شويد.

مراحل استفاده از پيلينگ صورت:

 1. پاکسازی پوست: ابتدا پوست باید با پاک کننده ملایم پاک شود تا هرگونه آرایش یا آلودگی از بین برود.
 2. اعمال پيلينگ: سپس پيلينگ به آرامي روی پوست اعمال می شود. زمان ماندگاری پيلينگ بسته به نوع پيلينگ متفاوت است.
 3. شستشوی پوست: پس از گذشت زمان لازم، پيلينگ بايد با آب گرم شسته شود.
 4. استفاده از مرطوب کننده: پس از شستشوی پوست، باید از مرطوب کننده استفاده شود تا از خشک شدن پوست جلوگیری شود.

قیمت پیلینگ صورت

قیمت پیلینگ صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله نوع پیلینگ، شدت آن، ناحیه تحت درمان و تجربه متخصص پوست. در اینجا یک ایده کلی از هزینه های پیلینگ صورت آورده شده است:

 • پیلینگ مکانیکی: این نوع پیلینگ ساده ترین و کم هزینه ترین نوع پیلینگ است. هزینه آن معمولاً از 100 تا 500 هزار تومان متغیر است.
 • پیلینگ شیمیایی: این نوع پیلینگ می تواند عمیق تر از پیلینگ مکانیکی باشد و نتایج ماندگارتری داشته باشد. هزینه آن معمولاً از 500 هزار تا 1 میلیون تومان متغیر است.
 • پیلینگ لیزری: این نوع پیلینگ عمیق ترین نوع پیلینگ است و می تواند نتایج چشمگیری داشته باشد. هزینه آن معمولاً از 1 میلیون تا 2 میلیون تومان متغیر است.

بعد از پیلینگ صورت چه کنیم

مراقبت های پس از پیلینگ صورت مهم است تا پوست شما بهبود یابد و عوارض جانبی احتمالی را کاهش دهید. در اینجا چند نکته برای مراقبت از پوست پس از پیلینگ صورت آورده شده است:
 • از ضد آفتاب با SPF 30 یا بالاتر استفاده کنید. نور خورشید می تواند پوست حساس شما را تحریک کند و باعث ایجاد لکه های پوستی شود.
 • از محصولات مراقبت از پوست ملایم استفاده کنید. محصولات مراقبت از پوست خشن می توانند پوست شما را تحریک کنند. از محصولات حاوی مواد شیمیایی قوی مانند الکل یا اسید اجتناب کنید.
 • از محصولات آرایشی تا زمانی که پوست شما بهبود نیابد، استفاده نکنید. محصولات آرایشی می توانند منافذ پوست شما را مسدود کنند و باعث ایجاد جوش شوند.
 • اگر پوست شما قرمز، خارش دار یا ملتهب شد، به پزشک یا متخصص پوست مراجعه کنید. اینها می توانند عوارض جانبی معمول پیلینگ صورت باشند، اما در صورت شدید بودن باید توسط یک متخصص درمان شوند.

پیلینگ صورت از کجا بخریم

پیلینگ صورت از کجا بخریم ، شما عزیزان می توانید بهترین پیلینگ صورت را از سایت هایی که در اختیار شما قرار داده ایم به صورت آنلاین خریداری کنید. شایان ذکر است کلیه محصولات معرفی شده دارای بالاترین کیفیت و جز بهترین پیلینگ صورت و همچنین دارای گارانتی هفت روزه می باشد. اگر به هر دلیلی خرید خود را لغو کردید، می توانید درخواست مرجوعی دهید و وجه پرداخت شده را استرداد کنید.

♥نظرات خود را برای ما در قسمت کامنت بنویسید و همچنین اگر این بخش از مقاله برای شما کمک کننده بود امتیاز دهید.♥

advanced divider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *