لیست قیمت بهترین مارک رنگ ابرو {16 مدل دودی، تیره، روشن و ..} + خرید اینترنتی

با متن همراه باشید

رنگ ابرو

آنچه در این مطلب می‌خوانید:(کلیک کنید)

راهنمای خرید بهترین مارک رنگ ابرو

رنگ ابرو یکی از نمونه های خاص تغییر چهره پس از انتخاب رنگ موی خاص است. اکثر خانم ها سعی می کنند رنگ ابروی مناسبی را انتخاب کنند که با رنگ مو و ابروی خود هماهنگ باشد.
ابروها نقش مهمی در زیبایی و افزایش جذابیت چشم ها دارند. شکل و رنگ ابروها می تواند تفاوت زیادی در چهره ایجاد کند. بسیاری از خانم ها ابروهای خود را رنگ می کنند تا ابروهای خود را نشان دهند یا موهای سفید خود را بپوشانند و رنگ ابروهای خود را یکدست کنند. ( مشاهده بهترین رنگ ابرو موجود در بازار )
رنگ ابرو چه مارکی خوبه؟ رنگ ابرو روشن چه شماره ای خوبه؟ رنگ های ابرو و مژه در مدل های مشکی، مارال، سانتکس، بیول، لایت، گیاهی، آمونیاکی، لوران به فروش می رسد.

چرا باید از بهترین رنگ ابرو استفاده کنیم؟

چرا باید از بهترین رنگ ابرو استفاده کنیم؟

بهترین مارک رنگ ابرو: نقش ابرو در زیبایی چهره بسیار زیاد است، بنابراین افراد در آرایش ابرو همیشه سعی می کنند برای داشتن ابرویی زیبا به نقاط طلایی توجه کنند. باید بدانید که الگوی رنگی ابرو در افزایش زیبایی ابرو بسیار موثر است. در واقع، هرچه ابرو تیره تر باشد، روی صورت پهن تر به نظر می رسد. برای رسیدن به نتیجه دلخواه در رنگ ابرو باید دانش خود را در مورد انواع رنگ ابروهای موجود در بازار افزایش دهید.

بیشتر خانم ها از مداد ابرو، سایه ابرو یا ژل برای تغییر رنگ ابروهای خود استفاده می کنند و از آن ها برای درآوردن رنگ ابروهای خود به رنگ دلخواه خود استفاده می کنند. اما هر چقدر هم از مداد و سایه استفاده کنید، رنگ ابروهایتان ثابت نمی شود و ممکن است در اثر شستن و تعریق از بین برود. در این موارد خانم ها از رنگ ابرو برای رنگ آمیزی ابروهای خود استفاده می کنند. البته دانستن این موضوع که استفاده از بهترین مارک رنگ ابرو کار ساده ای به نظر می رسد، اما این کار ساده ترفندهایی دارد که با رعایت آن ها می توانید جلوه ای متفاوت به ابروهای خود ببخشید.

ابروها نازک تر و نازک تر از پوست سر هستند و پوست زیر آن حساس تر از پوست سر است. بنابراین برای رنگ آمیزی آنها باید از رنگ مخصوص ابرو استفاده کنید. ابروها بخش کوچکی هستند و ممکن است رنگ آمیزی آن آسان به نظر برسد، اما این کار ساده نکات مهمی دارد که باید رعایت کنید.

بهترین مارک رنگ ابرو

از بهترین برندهای رنگ ابرو موجود در بازار ایران، می‌توان به رنگ ابرو مارال، رنگ ابرو لورینت، رنگ ابرو سانتکس، رنگ ابرو اسکاتس، دنی وان و .. اشاره کرد.

انتخاب رنگ ابرو مناسب با رنگ پوست و مو

قبل از هر چیز بسیار مهم است که بدانید چه رنگ ابرویی با پوست و موی شما همخوانی دارد، اگر رنگ ابرویی را انتخاب کنید که با رنگ پوست، رنگ چشم و رنگ موی شما همخوانی داشته باشد، جذابیت چهره شما چند برابر می شود.
مثلا برای افرادی که رنگ موهایشان تیره است بهترین رنگ ابرو قهوه ای تیره و خاکستری است که به طور کلی با تمام رنگ های پوست سازگار است. اما برای رنگ موی روشن، انتخاب رنگ ابروی روشن الزامی است.

1. رنگ ابرو مناسب برای موهای بلوند

رنگ ابرو مناسب برای موهای بلوند

انتخاب رنگ ابرو در این عمدتا با یک یا دو درجه تیره تر از موهای انسان ارائه می شود. برای افرادی که به طور طبیعی موهای بلوند دارند، رنگ ابرو باید بسیار روشن باشد که در این صورت یک یا دو درجه تیره تر بسیار مناسب است.
اما برای افرادی که موهای بلوند دارند، فرآیند سفید کردن ابروها و سپس پوشاندن یک درجه تیره تر از مو باید برای رنگ ابرو انجام شود.

2. رنگ ابرو مناسب برای موهای قهوه‌ای و مشکی

هارمونی رنگی متنوعی برای خانم هایی با موهای مشکی و قهوه ای چه طبیعی و چه رنگی برای انتخاب رنگ ابرو وجود دارد. اما رنگ‌های روشن‌تر قهوه‌ای که یکی دو درجه از رنگ موهایتان روشن‌تر است، چهره‌تان را زیباتر نشان می‌دهد.
اما رعایت نکاتی مانند موارد زیر نیز ضروری است:

  • اگر موها و ابروهایتان از ابتدا روشن هستند و آنها را سیاه یا تیره کرده اید، باید رنگ ابروهایتان را هم تیره تر از موهایتان کنید.
  • اگر موهایتان تیره است و آن را روشن کرده اید، رنگ ابرو باید یکی دو درجه از رنگ مو روشن تر باشد.
  • افرادی که دارای چشمان طبیعی مشکی و ابروها و پوست روشن هستند با رعایت این اصول انتخاب رنگ ابرو زیبایی خاصی به چهره خود می بخشند.

3. رنگ ابرو مناسب برای موهای شرابی یا قرمز

اگر موهای قرمز دارید، باید در انتخاب رنگ ابرو بسیار دقت کنید، زیرا برخی از رنگ‌های ابرو می‌توانند چهره شما را سرد و ناهماهنگ کنند.

انتخاب رنگ مناسب ابرو برای موهای با تن قرمز حساسیت خود را دارد. زیرا انتخاب برخی رنگ ها چهره شما را سرد و بی روح می کند. انتخاب هارمونی رنگ طلایی متناسب با رنگ ابروهای قرمز پیشنهاد خوبی است.
برای افرادی که به طور طبیعی مو و ابرو قرمز دارند، بهترین کار استفاده از مداد قهوه ای به رنگ اصلی ابرو است.

توجه

دوستان عزیز محصولات معرفی شده جزء پرفروش ترین ها هستند به همین منظور ممکن است به مرور زمان به دلایل مختلف در بازار و فروشگاه ، سایت های معرفی شده ناموجود شوند در این صورت شما عزیزان میتوانید از محصولات مشابه و دسته بندی اصلی مراجعه کنید.

معرفی بهترین مارک رنگ ابرو دخترانه، دودی، روشن و .. موجود در بازار

قیمت رنگ ابرو مارال شماره 8 حجم 15 میلی لیتر رنگ نسکافه ای روشن

قیمت رنگ ابرو لورینت شماره 9 حجم 15 میلی لیتر رنگ بلوند روناسی

قیمت کیت رنگ ابرو سانتکس شماره N10-E11 حجم 30 میلی لیتر رنگ بلوند سوپر پلاتینه

به تمامی خانمها پیشنهاد می شود از رنگ های مخصوص ابرو مانند رنگ ابرو سانتکس Suntex استفاده نموده تا از عوارض ریزش ابرو و ایجاد حساسیت برای آنها جلوگیری شود. رنگ ابرو سانتکس Suntex با دارا بودن از روغن زیتون و روغن بادام باعث ایجاد نرمی و لطافت ابروها بدون ایجاد ریزش آن ها می شود. کیت رنگ ابرو سانتکس suntex شامل تیوپ رنگ ابرو، اکسیدان مخصوص رنگ ابرو، کاسه رنگ ابرو و فرچه رنگ آن میباشد.

قیمت رنگ ابرو اسکاتس شماره R7 حجم 20 میلی لیتر رنگ بلوند کاکائویی روشن

قیمت کیت رنگ ابرو داماسک رز شماره 8/2 حجم 30 میلی لیتر رنگ بلوند دودی روشن

قیمت کیت رنگ ابرو شایما شماره C7.E8.2 حجم 30 میلی لیتر رنگ بلوند دودی روشن

قیمت رنگ ابرو آتوسا رویال شماره 10 حجم 15 میلی لیتر رنگ بلوند هاوانا

قیمت کیت رنگ ابرو ویتامول شماره CH1 حجم 30 میلی لیتر رنگ بلوند شکلاتی

قیمت رنگ ابرو جوو مدل Excellence شماره 7.0 حجم 15 میلی لیتر رنگ قهوه ای فررا

قیمت رنگ ابرو دنی وان شماره 6.81 حجم 15 میلی لیتر رنگ بلوند نسکافه ای تیره

رنگ ابرو دنی وان با فرمولاسیونی ویژه و براساس مواد سازگار با پوست و موی ابرو تولید گردید. وجود روغن های گیاهی و نرم کننده بدون هیچ آسیبی و حساسیت به ابرو باعث تقویت ابرو نیز می گردد.

قیمت رنگ ابرو موقت فستیوال شماره 07 حجم 5 میلی لیتر رنگ قهوه ایی نسکافه ای

قیمت رنگ ابرو لورینت شماره 8 حجم 15 میلی لیتر رنگ قهوه ای

قیمت رنگ ابرو مارال شماره 7 حجم 15 میلی لیتر رنگ شکلاتی قهوه ای متوسط

قیمت رنگ ابرو برجیس کد Eb3 حجم15میلی لیتر رنگ بلوند زیتونی متوسط

 این رنگ ابرو بسیار باکیفیت است اگر ابروهای نه چندان مقاومی دارید، می توانید برای رنگ کردن از این محصول استفاده نمایید. در 8 رنگ قهوه ای روشن و بلوند متوسط ،بلوند زیتونی متوسط،بلوند طلایی روشن، بلوند خیلی روشن ، بلوند کاراملی ، بلوند نسکافه ای متوسط ،بلوند کاکائویی خیلی روشن موجود می باشد.ویتامین C موجود در این محصول به رشد و تقویت موها کمک میکند.

قیمت رنگ ابرو پیکارو شماره 8 حجم 15 میلی لیتر رنگ بلوند قهوه ای طلایی

قیمت رنگ ابرو لوپینا شماره EB2 حجم 15 میلی لیتر رنگ زیتونی

رنگ ابرو از کجا بخرم؟

رنگ ابرو از کجا بخرم؟ شما عزیزان می توانید انواع رنگ ابرو را از سایت هایی که در اختیار شما قرار داده ایم به صورت آنلاین خریداری کنید. شایان ذکر است کلیه محصولات معرفی شده دارای بالاترین کیفیت و دارای گارانتی هفت روزه می باشد. اگر به هر دلیلی خرید خود را لغو کردید، می توانید درخواست مرجوعی دهید و وجه پرداخت شده را استرداد کنید.

♥نظرات خود را برای ما در قسمت کامنت بنویسید و همچنین اگر این بخش از مقاله برای شما کمک کننده بود امتیاز دهید.♥

advanced divider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معرفی بهترین رنگ مو سال

بیش از 40 مدل رنگ مو ایرانی و خارجی ضد حساسیت