خرید بهترین پولیش بدنه خودرو [ 9 مدل نرم، زبر و ..] + قیمت روز انواع پولیش

با متن همراه باشید

بهترین پولیش بدنه خودرو

آنچه در این مطلب می‌خوانید:(کلیک کنید)

بهترین پولیش بدنه خودرو

پولیش بدنه خودرو برای رفع خراش های عمیق رنگ بدنه خودرو استفاده می شود. البته این بستگی به زبری مایع پولیش دارد.

پولیش های زبر خودرو به دلیل خاصیت پولیش بالا، سطح رنگ را پس از استفاده تا حدودی کدر می کند، برای براق شدن سطح بدنه خودرو می توانید از پولیش نرم بدنه خودرو و یا پولیش و واکس استفاده کنید. به لطف خاصیت پولیش و زبری خمیر پولیش متوسط ​​و نرم، نه تنها خراش های کم عمق یا نسبتا عمیق رنگ خودرو را از بین می برد، بلکه هولوگرام های ایجاد شده در اثر پولیش کاری غیر اصولی را نیز از بین می برد.

به طور کلی قطعات خودرو که می توان با مواد پولیش بدنه ماشین برای رفع خراش یا فرورفتگی استفاده کرد بدنه، شیشه، چراغ خودرو، رینگ، قطعات پلاستیکی و سایر قطعات فلزی است.

بهترین مدل برای خرید اینترنتی اسپری پولیش بدنه خودرو ارزان قیمت در بازار کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی لیست قیمت پولیش بدنه خودرو ارزان قیمت روز است باما همراه باشید.

توجه

دوستان عزیز محصولات معرفی شده جزء پرفروش ترین ها هستند به همین منظور ممکن است به مرور زمان به دلایل مختلف در بازار و فروشگاه ، سایت های معرفی شده ناموجود شوند در این صورت شما عزیزان میتوانید از محصولات مشابه و دسته بندی اصلی مراجعه کنید.

معرفی بهترین پولیش بدنه خودروموجود در بازار 1401

خرید پولیش بدنه خودرو جلاسنج مدل نرم حجم 170 گرم

پولیش ماشین نرم (سفید) جلاسنج یک پولیش خالص و بدون سیلیکون میباشد که جهت پرداخت کردن و براق کردن سطح رنگ بدنه خودرو مورد استفاده قرار میگیرد، پولیش اتومبیل نرم جلاسنج همچنین جهت رفع خراشها و خطوط سطحی رنگ ماشین و ماتی رنگ و همچنین ترمیم بخشهای آسیب دیده رنگ مورد استفاده قرار میگیرد.

این پولیش دارای چربی کنترل شده میباشد و پس از استفاده فیلم محافظی را ایجاد میکند که از سطح رنگ خودرو در مقابل اشعه خورشید محافظت کرده در حالی که هیچ چربی از خود باقی نمیگذارد. از این پولیش میتوان هم به صورت دستی و هم به صورت ماشینی توسط دستگاه پولیشر استفاده نمود که استفاده با دستگاه پولیشر به افراد نا وارد توصیه نمیشود زیرا کوچکترین اشتباه باعث آسیب رسیدن جدی به رنگ خودرو میشود.

خرید پولیش نرم خودرو کی وان مدل k75 حجم 1000 گرم

پولیش K75 که از نوع نرم و جهت مصرف بازار و خودروهای با رنگ فابریک میباشد که در ظروف سبز رنگ 250 گرمی و یک کیلوگرمی توزیع میگردد. این پولیش دارای دانه بندی نرم بوده و با برداشتن یک لایه نازک از روی کیلر ، خط و خش های سطحی موجود روی آن را به طور کامل حذف میکند و هیچ آسیبی به سطح بدنه وارد نمیکند. با استفاده از این پولیش رنگ بدنه خودرو مثل روز اول میشود.

پولیش K75 نوعی پولیش با خاصیت براق کنندگی بدون سیلیکون میباشد که در عین عمل پولیشکاری عالی، سطح رنگ خودرو را همانند یک بدنه واکس شده درخشان و براق میکند در حالی که هیچ گونه رد چربی روی بدنه دیده نمیشود.

خرید پولیش نرم بدنه خودرو پوچ کمی مدل M10 حجم 1000 میلی لیتر

پولیش نرم بدنه خودرو پوچ کمی مدل M10 حجم 1000 میلی لیتر برای از بین بردن دائمی رگه ها، هولوگرام ها، خراش های ریز و علائم سنباده تا اندازه دانه P3000 در تمام سیستم های رنگ (از جمله مقاوم در برابر خش) است. با استفاده از پولیش نرم بدنه خودرو پوچ کمی مدل M10 حجم 1000 میلی لیتر یک روکش براق دائمی درخشان در شرایط نور شدید حتی در سایه های تیره و به همان اندازه حساس ایجاد می شود. هولوگرام‌ها و خراش‌های ریز به صورت مکانیکی از بین می‌روند. پولیش پوچ کمی مدل M10 بسیار مقرون به صرفه است، به راحتی صیقل داده می شود و بدون برجای گذاشتن اثری پاک شدن است.

خرید پولیش مایع نرم براق 2 خودرو مادرز مدل 8100 حجم 473 میلی لیتر

خرید پولیش خودرو فونیکس مدل نرم حجم 1000 میلی لیتر

پولیش نرم 1 لیتری پرداخت کننده فونیکس برای از بین بردن لکه های آب، سوختگی و رنگ استفاده می‌شود. این محصول خش هایی که پس از کارواش روی بدنه ظاهر می‌شوند را به راحتی از بین می‌برد. ایجاد درخشندگی روی سطح از ویژگی های این پولیش با کیفیت می‌باشد.استفاده از این پولیش سطح بدنه خودرو را آماده برای واکس زدن می‌کند.

خرید پولیش نرم مخصوص بدنه خودرو کخ شیمی حجم 1 لیتر

پولیش های کخ کیمی از جدید ترین نسل پولیش ها با کیفیت منحصر به فرد می باشد این پولیش ها با از بین بردن خراش های سطح بدنه خودرو ظاهر آن را تمیز و درخشنده می کنند. پولیش نرم کخ کیمی جهت از بین بردن خط و خش و خراش های سطحی به کار می رود و برای جلا و درخشندگی رنگ بدنه خودرو است.

پولیش نرم بدنه خودرو و آنتی هولوگرام کخ کیمی Koch Chemie پولیش مخصوص بدنه خودرو M3.02، نسل جدید پولیش های میکرو است که برای حذف دائمی رگه ها، هولوگرام، خط و خش های ریز مناسب است. این محصول خط و خش های به اندازه سمباده 3000 را به سرعت از بین می برد.

خرید پولیش خودرو سرو مدل نرم حجم 300 میلی‌لیتر

خرید پولیش بسیار نرم و براق کننده بدنه خودرو کخ شیمی

پولیش نرم بدنه خودرو و براق کننده بدنه خودرو کوکمی-کخ کیمی مخصوص نمایشگاه‌های اتومبیل Koch Chemie مدل Lack-Polish Grün P1.01 Finish Polish دارای قدرت لایه برداری کم و قدرت براق کنندگی و از بین بردن هولوگرام بسیار بالایی می‌باشد. این محصول گرد و غبار بسیار کمی دارد. محصولات کخ شیمی ساخت آلمان بوده و کیفیت بسیار بالایی دارند. پپولیش نرم بدنه خودرو در مرحله نهایی پولیشکار و اغلب برای براق کردن و از بین برندن هولوگرام به جا مانده از مراحل قبل کاربرد دارد. این محصول دارای قدرت لایه برداری 1 از 10 و قدرت شاین 9.5 از 10 می‌باشد.

خرید پولیش نرم خودرو سفارادی وزن 300 گرمی

این پولیش بدنه خودرو که در تصویر مشاهده می‌کنید پولیش نرم خودرو «سفارادی» (Safarady) است که در قوطی‌هایی 300 گرمی عرضه می‌شود. این محصول می‌تواند خط و خش‌های سطحی روی رنگ را از بین برده و به دلیل خاصیت براق‌کنندگی که دارد جلا و درخشش خوبی به آن ببخشد. برای اثرگذاری بهتر این محصول می‌توانید آن را پس از پولیش زبر مورداستفاده قرار دهید.

مزایای پولیش کردن خودرو
بهترین پولیش بدنه خودرو: پولیش کردن خودرو باعث از بین رفتن خط و خش می‌شود و رنگ خودرو را جلا می‌بخشد. پولیش زدن خودرو برای لکه گیری بدنه نیز به کار می‌رود و باعث افزایش طول عمر رنگ خودرو می‌شود. همچنین آلودگی‌ها را از سطح خودرو دور می‌کند و نقص‌های مربوط به رنگ بدنه را ترمیم می‌نماید.

اگر پولیش بدنه خودرو به درستی انجام گیرد، روح تازه‌ای در بدنه‌ی خودرو دمیده می‌شود. هر چقدر که پوست انسان برای صاف و شفاف ماندن به نگهداری نیاز دارد، رنگ خودرو نیز برای جلوه بیشتر به پولیش و واکس نیازمند است. در واقع شستن مداوم خودرو برای حفظ زیبایی آن کفایت نمی‌کند؛ چه‌بسا در اثر استفاده از ابزار نامناسب هنگام شستشوی خودرو، رنگ بدنه آسیب ببیند.

انواع پولیش

پولیش ها در 4 نوع زبر ونرم ، تک مرحله ای و واکس عرضه می شوند که از نوع لایه برداری (CUT) شروع شده و تا واکسهایی که باعث ایجاد لایه روی سطح می شوند ادامه دارند.

پولیش ها دو آیتم کات و گلاس دارند ، هر چقدر فاکتور کات بیشتر باشد پولیش ازخاصیت لایه برداری بیشتری برخوردار است و هرچقدر فاکتور گلاس زیاد باشد براقیت و درخشندگی بیشتری ایجاد می شود.

خرید اینترنتی انواع پولیش بدنه ماشین

برای خرید آنلاین انواع لوازم نظافت و نگهداری خودرو می‌توان از طریق فروشگاه اینترنتی مربوطه اقدام به خرید کنید. فروشگاه های معرفی شده مجموعه از بهترین اسپری‌های واکس، پولیش بدنه‌ی خودرو و اسپری تمیزکننده و براق‌کننده لاستیک را با بهترین قیمت گردآوری کرده است.

♥نظرات خود را برای ما در قسمت کامنت بنویسید و همچنین اگر این بخش از مقاله برای شما کمک کننده بود امتیاز دهید.♥

advanced divider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *