خرید لامپ رشد گیاه ارزان [15 مدل باکیفیت] + نحوه استفاده از لامپ رشد گیاه

با متن همراه باشید

خرید لامپ رشد گیاه ارزان

آنچه در این مطلب می‌خوانید:(کلیک کنید)

راهنمای خرید بهترین مارک لامپ رشد گیاه

بهترین مارک لامپ رشد گیاه: یکی از بزرگترین باورهای غلط در مورد گیاهان آپارتمانی (در داخل خانه یا گلخانه) این است که آنها به نور زیادی نیاز ندارند. در واقع درست برعکس است! زیرا این گیاهان برای داشتن رشدی سرسبز و برگی به نوری که می توانند دریافت کنند نیاز دارند. اگر می‌خواهید گیاهانتان رشد کنند، یا به نور کم برای گیاهی در گوشه خانه نیاز دارید، یا فقط می‌خواهید گیاهانی را در داخل خانه پرورش دهید که معمولاً رشد نمی‌کنند (مانند گیاهان، سبزیجات و گل‌ها)، یک لامپ رشد گیاه می‌تواند این امکان را فراهم کند.

بهترین مدل برای خرید اینترنتی خرید لامپ رشد گیاه ارزان قیمت در بازار کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی لیست قیمت خرید لامپ رشد گیاه ارزان قیمت روز است باما همراه باشید.

لامپ رشد گیاه از کجا بخرم؟ لامپ رشد گیاه در مدلهای وال واشر،آکواریوم به فروش می رسد. راهنمای خرید لامپ رشد گیاه به شما کمک می کند تا بتوانید مناسب ترین لامپ را برای رشد گیاهان خود انتخاب کنید. در این مقاله به معرفی لامپ برای رشد گیاه خواهیم پرداخت.

توجه

دوستان عزیز محصولات معرفی شده جزء پرفروش ترین ها هستند به همین منظور ممکن است به مرور زمان به دلایل مختلف در بازار و فروشگاه ، سایت های معرفی شده ناموجود شوند در این صورت شما عزیزان میتوانید از محصولات مشابه و دسته بندی اصلی مراجعه کنید.

معرفی بهترین مارک لامپ رشد گیاه ارزان موجود در بازار 1401

خرید لامپ رشد گیاه ارزان 15 وات مدل LP-15 پایه E27

خرید لامپ رشد گیاه 5 وات ایران گرولایت مدل SP5 پایه E27

این لامپ در دو طیف تخصصی گیاه و طبیعی گیاه بفروش می رسد: • رنگ نور لامپ رشد گیاه، با طیف تخصصی، صورتی متمایل به بنفش است. زیرا طول موج خالی از طیف های غیر ضروری برای رشد گیاه را دارد. • رنگ نور لامپ رشد گیاه با طیف طبیعی، نزدیک به رنگ لامپ آفتابی معمولی است.

زیرا از ترکیب کامل نانومتر ها به همراه طیف مخصوص رشد گیاه در ساخت آن استفاده شده است. توجه داشته باشید راندمان لامپ رشد گیاه با طیف طبیعی کمتر از طیف تخصصی است! پیشنهاد ما برای داشتن رشد مطلوب گیاهانتان، تهیه ی لامپ رشد گیاه با طیف تخصصی است.

خرید لامپ رشد گیاه ارزان 9 وات مدل LM2709 پایه E27

لامپ ال ای دی رشد گیاه 24 وات مدل LP1005 پایه سیمی

قیمت لامپ رشد گیاه 7وات مدل F9 پایهE27

در لامپ های رشد گیاه نوراستار از ال ای دی های موسوم به فول اسپکتروم استفاده می شود که شامل طیف کاملی از نور آبی و قرمز می باشد به علاوه در این لامپ ها چند ال ای دی مکمل هم استفاده می شود که در رشد گیاه و زیباتر شدن نور ساطع شده از لامپ نیز موثر است .

این ترکیب از ال ای دی ها باعث می شود این لامپ ها برای انواع گیاهان از جمله استوایی ، نیمه استوایی ، گل ها ، گیاهان برگ پهن و … مورد استفاده قرار گیرد.مدل 7 وات سرپیچی ارائه شده دارای کاربری بسیار راحت و بازدهی بالا می باشد و می توان با بستن لامپ به یک سرپیچ یا قرار دادن لامپ در یک پایه مناسب و زینتی از لامپ استفاده کرد.

قیمت لامپ رشد گیاه 5 وات پیشگامان عصر ارتباطات مدل مهرسان پایه E27

خرید لامپ ال ای دی رشد گیاه 18 وات مدل 1818 پایه E27

قیمت لامپ رشد گیاه 12وات ایران گرولایت مدل SP12 پایه E 27

این لامپ رشد گیاه از فناوری نوین اس ام دی بهره می برد که طول عمر بسیار بالایی دارد و کمترین حرارت را ایجاد می کند. ویژگی ها: این محصول متشکل از 12 چیپ اس ام دی با نانومترهای مخصوص رشد گیاهان با چیپ 3535 میل کمپانی برجیلوکس آمریکا و درایوری با جریان ورودی 350 میلی آمپر می باشد. فناوری چیپ های اس ام دی جدیدترین تکنولوژی در ساخت لامپ های رشد گیاه است که در این محصول نیز استفاده گردیده است. از مزایای این لامپ قیمت مناسب و دارا بودن سرپیچ مدل E27 می باشد که به وفور در منازلمان وجود دارد و براحتی می توان برای این لامپ آویز و لوستر تهیه کرد.

خرید لامپ رشد گیاه 50 وات مدل GLE50 پایه E27

لامپ فول اسپکتروم 50 وات سرپیچ استاندارد نوردهی قوی همانند پروژکتورها به راحتی قابل نصب میباشد و با استفاده از یک سرپیچ که در تمامی خانه ها و گلخانه ها وجود دارد میتوان از آن بهره برد و با استفاده از آن دیگر نیاز به سوراخ کردن دیوار برای پایه پروژکتورها نمیباشد ,برای گلفروشی ها و گلخانه توصیه میشود ,لامپ فول اسپكتروم شامل طيف كاملی از نورهای مورد نياز گياهان است و اين امرعلاوه بر بهبود رشد گياهان، مضرات استفاده از ال ای دی های قرمز و آبی را نيز مرتفع نموده است كه در رشد گياه و زيباتر کردن گیاه تاثیر گذار است.

قیمت لامپ رشد گیاه 600 وات اسرام پایه E40

 این لامپ تولید شرکت اسرام می باشد که یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت های تولید لامپ در جهان است. این لامپ سدیم پر فشار (HPS) با دارا بودن طیف ناحیه قرمز باعث فتوسنتز و رشد بهتر گیاهان و گلدهی مناسب آنها می شود. همچنین برای رشد میوه ها موثر می باشد و باعث کاهش زمان تولید و جذب بهتر CO2 توسط گیاهان می شود.

خرید لامپ رشد گیاه ارزان 12 وات مدل RY1007 پایه E27

 از این لامپ که توانی معادل 12 وات با 12 عدد ال ای دارد، می‌توان برای روشنایی فضایی مثل یک اتاق یا یک گلخانه استفاده کرد. حتی برای اینکه بتوان تمرکز نوری بیشتری روی یک یا دو عدد گلدان را زیاد کرد، از این لامپ به راحتی می‌‌توان بهره برد. لامپ رشد گیاه 12 وات مدل RY1007 دارای ابعادی معادل 8×8×10 سانتی‌متر است و می‌توان از آن در هولدرهای دارای پایه E27 استفاده کرد. پوشش نوری دایره به قطر 100 سانتی متر و بهترین فاصله نصب 100 سانتی متر از نوک گیاه می باشد. چراغ ها با دو رنگ نور طبیعی و ترکیب نور قرمز و آبی (بنفش) به انتخاب مشتری ارائه می شود.

خرید لامپ رشد گیاه 28 وات مدل GL28

 این لامپ دارای طیف کامل رنگی شامل قرمز، آبی، سفید، آی آر و یو وی است و در مجموع نوری تقریباً بنفش رنگ از خود ساطع می کند. نکات مهم در استفاده از لامپ‌های رشد گیاه: – چراغ را به صورت عمودی قرار دهید. ارتفاع مناسب بستگی به نوع گیاه دارد. – گیاهان برای بلوغ و تولید به یک دوره‌ی تاریکی نیاز دارند. نور با یک دوره‌ی منظم روز و شب (پیشنهاد ما 6 الی 8 ساعت به صورت مدوام) به گیاه تابیده شود و مکرر خاموش و روشن نشود (میزان ساعت تابش لامپ رشد برای گیاهان مختلف متفاوت است).

لامپ رشد گیاه 36 وات ایران گرولایت مدل SP36 پایه E 27

این محصول متشکل از 36 ال ای دی نور مخصوص رشد گیاه با نانومترهای ویژه و چیپ 45 میل کمپانی برجیلوکس آمریکا ، اپیلید تایوان و درایوری با جریان ورودی 350 میلی آمپر میباشد. از مزایای این لامپ مخصوص رشد گیاه قیمت مناسب و دارا بودن سرپیچ مدل E27 میباشد که در خانه همه ما وجود دارد و براحتی می توان برای این لامپ فتوسنتز ، آویز و لوستر تهیه کرد البته در تهیه نگهدارنده یا سرپیچ برای این لامپ باید به وزن آن نیز توجه کرد.

مدل ها: این محصول در دو طیف نوری ارائه میگردد که در طیف تخصصی تنها ال ای دی هایی با نانومترهای مخصوص رشد گیاه قرار گرفته و رنگ نهایی نور به رنگ بنفش دیده میشود ولی در طیف طبیعی برای نزدیک شدن رنگ نور به طیف طبیعی خورشید از ال ای دی های مکمل نیز استفاده شده است ، بدیهی است که طیف نوری تخصصی تاثیر بهتری روی گیاهان خواهد داشت اما مزیت طیف طبیعی در این است که نسبت به رنگ بنفش در محیط ، چشم شما را کمتر خیره میکند.

لامپ رشد گیاه 36 وات مدل GR36W پایه E27

لامپ های 220 ولت گیاهی با ال ای دی های با کیفیت بریجلوکس (فول اسپکتروم + آبی) تولید شده اند که می توانند این نیاز گیاه را برطرف کنند. این لامپ برای پرورش انواع گیاهان و گل های آپارتمانی و گلخانه ای و آکواریوم و… مورد استفاده قرار می گیرد. در این لامپ از 12 عدد پاور ال ای دی بریجلوکس ( 9 عدد فول اسپکتروم 3 وات + 3 عدد رویال بلو 3 وات) استفاده شده است.

لامپ رشد گیاه 18 وات مدل RY1006 پایه E27

لامپ رشد گیاه چیست؟

لامپ مخصوص گیاه یک منبع نور مصنوعی و یکی از انواع لامپ به شمار می رود که با استفاده از تجهیزات الکتریکی و با انتشار نور مناسب برای فتوسنتز، برای تحریک رشد گیاهان بکار می رود.

لامپ معمولی برای رشد گیاه چندان مناسب نیست و بهتر است از لامپ های مخصوص استفاده شود. لامپ مخصوص گیاه در واقع یک نوع شبیه سازی نور خورشید برای گیاهان محسوب می شود. برای مشاهده قیمت انواع لامپ می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

انواع لامپ رشد گیاه

انواع لامپ رشد گیاه

از نظر نحوه کارکرد:

 • نور قرمز برای رشد گل و میوه
 • نور آبی برای رشد شاخ و برگ
 • نور سبز به رشد بهتر گیاه کمک می کند و به واسطه رنگ این نور، گیاه جلوه بهتری پیدا می کند.
 • نور و لامپ بنفش برای رشد گیاه و پرورش برخی از گیاهان خانگی
 • لامپ رشد گیاه سفید

از نظر شکل:

 • لامپ LED رشد گیاه
 • لامپ رشته ای رشد گیاه
 • لامپ باغبانی رشد گیاه
 • لامپ فلورسنت رشد گیاه
 • لامپ هالوژنی رشد گیاه
 • لامپ تخلیه گازی رشد گیاه

نحوه استفاده از لامپ رشد گیاه

نحوه استفاده از لامپ رشد گیاه

از مراحل زیر استفاده کنید تا در هنگام رشد گیاهان در داخل خانه از لامپ­ های مناسب استفاده نمایید.

1. تعیین نوع گیاه برای رشد:

بذر انواع گیاهانی که در داخل خانه می خواهید رشد می ­دهید را خریداری کنید. تصمیم خود را در مورد فضای خانه و میزان برق مورد استفاده بگیرید. به عنوان مثال، گیاهان سبزیجات نسبت به گیاهان اگزوتیک به نور بیشتری نیاز دارند.

2. شناخت نوع رنگ لامپ مورد نیاز:

در مورد گیاهان انتخاب شده تحقیق کرده و بدانید که از چه نوع طیف نوری استفاده می ­کند. بیشتر گیاهان از کل طیف­ های نور استفاده می ­کنند، اما قرمز و آبی مهم­ترین آن­ها هستند. تحقیقات شما باید به شما بگوید که گیاه شما از کدام طیف نوری بیشتر استفاده می­ کند. به عنوان مثال، بنفشه­ های آفریقایی بهترین عملکرد را در زیر نور آبی انجام می­ دهند، اما برای گلدهی نیاز به نور قرمز دارند.

3. انتخاب لامپ ها:

برای منبع نور قرمز می ­توانید از لامپ ­های رشته­ ای استفاده کنید. این لامپ­ ها بیشتر در خانه استفاده می ­شوند. مقدار نور آبی که از لامپ ­های رشته­ ای ساطع می ­شود ضعیف است.

لامپ­ های فلورسنت را انتخاب کنید که شدت نور آن 3 برابر بیشتر از لامپ ­های رشته­ ای است. در گروه لامپ­ های فلورسنت گزینه­ های مختلفی وجود دارد. لامپ ­های سفید خنک برای گیاهانی که به نور آبی و زرد – سبز نیاز دارند مناسب هستند. لامپ ­های سفید گرم، نور قرمز و نارنجی بیشتری را ساطع می ­کند. لامپ ­های فلورسنت با طیف کامل بهترین گزینه برای هر دو هستند و در بسیاری از گیاهان استفاده می­شوند.

اگر تعداد زیادی گیاه را پرورش می­ دهد، بهتر است از لامپ­ های تخلیه با فشار بالا استفاده کنید. این لامپ­ ها کارآیی بالایی داشته و نور بیشتری را نسبت به سه لامپ دیگر تولید می ­کنند. همچنین، این لامپ­ ها گران­ترین نوع هستند.

4. نصب سیستم نور:

برای گذاشتن گیاهان و نصب لامپ ­ها مکانی را در خانه پیدا کنید. لامپ­ ها را در فاصله مناسب از گیاه آویزان کنید. فاصله بین لامپ و گیاه متفاوت است، اما حداقل 25 سانتیمتر یک قاعده خوب است. از قرار دادن لامپ­ها در فاصله بیش از 101 سانتیمتر از گیاه خودداری کنید.

5. تامین مدت زمان مناسب نور:

به طور مرتب دوره روشنایی را جهت رشد گیاهان تنظیم کنید. گیاهان برای تنفس به یک دوره استراحت نیاز دارند. مدت زمان معمول 12 ساعت نور است، اما برخی از گیاهان به نور بیشتر و برخی نیز به نور کمتری نیاز دارند.

شما می‌توانید انواع لامپ رشد گیاه و سایر لوازم مورد نیاز برای رشد بهتر گیاه خود را با بهترین قیمت‌ها و مطلوب‌ترین کیفیت در سایت مربوطه معرفی شده مشاهده نموده و با خرید‌ خرید لامپ رشد گیاه ارزان، ظاهری زیبا و پربرگ به گیاه خود بدهید.

♥نظرات خود را برای ما در قسمت کامنت بنویسید و همچنین اگر این بخش از مقاله برای شما کمک کننده بود امتیاز دهید.♥

advanced divider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *