خرید 16 مدل بهترین مارک چسب دندان مصنوعی [چسبندگی قوی] + قیمت

با متن همراه باشید

خرید بهترین مارک چسب دندان مصنوعی

آنچه در این مطلب می‌خوانید:(کلیک کنید)

راهنمای خرید چسب دندان قوی

بهترین مارک چسب دندان مصنوعی: گاهی اوقات دندان مصنوعی در دهان به خوبی در جای خود قرار نمی گیرد. آیا شما همین مشکل را دارید؟ یا کسی را می شناسید که از این مشکل رنج ببرد؟

برای برخی از بیمارانی که تعداد زیادی از دندان‌های خود را از دست داده اند ، معمولاً از دندان متحرک استفاده می شود ، اما یکی از بزرگترین مشکلاتی که این بیماران دارند لقی دندان‌های مصنوعی متحرک است؛ یعنی هنگام گفتگو یا غذا خوردن و … دندان مصنوعی ناگهان از جای خود خارج شده و بیرون می‌پرد. در این هنگام استفاده از بهترین مارک چسب دندان مصنوعی انتخاب صحیح برای این موارد است.

بهترین چسب برای دندان های مصنوعی چه مارکی است؟

بهترین برند های چسب برای دندان های مصنوعی و یا شکسته برای خرید کدامند؟ که در این بخش به معرفی آنها نیز پرداخته اینم عبارتند از :
چسب دندان مصنوعی فیکسودنت ، چسب دندان مصنوعی پرودوفیکس ، چسب دندان مصنوعی کورگا ، چسب دندان مصنوعی داینابیس و .. می باشد.

در این مطلب قصد داریم مواردی هم چون معرفی 21 مدل پرفروش چسب دندان مصنوعی در سال 2021، نحوه ی استفاده از آن و… را توضیح داده ایم، پس با بانو آرت همراه باشید تا موراد یاد شده و موارد مهم دیگر را در خصوص خرید چسب دندان قوی را از دست ندهید.

مزایای استفاده از بهترین مارک چسب دندان مصنوعی

 • استفاده از این مواد پایداری دندان را افزایش می دهند و به شما این اجازه را می دهند که محکم تر گاز بگرید .
 • استفاده از این مواد باعث می شود که جلوی لغزش دندان را بگیرد این موضوع برای کسانی که دهان خشکی دارند و بزاق کمی دارند بسیار مفید است .
 • اگر زیاد در اجتماع هستید سخنرانی می کنید و یا آواز می خوانید این مواد به شما اعتماد به نفس بیشتری را می دهند .
توجه

دوستان عزیز محصولات معرفی شده جزء پرفروش ترین ها هستند به همین منظور ممکن است به مرور زمان به دلایل مختلف در بازار و فروشگاه ، سایت های معرفی شده ناموجود شوند در این صورت شما عزیزان میتوانید از محصولات مشابه و دسته بندی اصلی مراجعه کنید.

معرفی بهترین مارک چسب دندان مصنوعی با چسبندگی قوی 2021

خرید چسب دندان مصنوعی فیکسودنت مدل Original

خرید چسب دندان مصنوعی پرودوفیکس مدل zinc free مقدار 40 گرم

خرید چسب دندان مصنوعی کورگا مدل Bez prichuti وزن 40 گرم

روش استفاده : ابتدا دهان و دندان مصنوعی را بشویید و دندان مصنوعی را خشک نمایید. خمیر چسب را به صورت نوارهای کوتاه قرار دهید. دندان مصنوعی را در دهان قرار داده و برای چند ثانیه به هم فشار دهید.

خرید چسب دندان مصنوعی دنچر مدل staydent وزن 65 گرم

روش استفاده : ابتدا دهان و دندان مصنوعی را بشویید و دندان مصنوعی را خشک نمایید. خمیر چسب را به صورت نوارهای کوتاه قرار دهید. دندان مصنوعی را در دهان قرار داده و برای چند ثانیه به هم فشار دهید.

خرید چسب دندان مصنوعی داینابیس7 مدل Quattroti وزن 20 گرم

خرید چسب دندان مصنوعی دنتی پور مدل Premium وزن 40 گرم

بهترین مارک چسب دندان مصنوعی: برای برخی از بیمارانی که تعداد زیادی از دندان‌های خود را از دست داده‌اند، معمولا از دندان‌های متحرک استفاده می‌کنند اما یکی از مشکلات مهم این بیماران، لقی دندان‌های مصنوعی متحرک است؛ یعنی موقع تکلم یا خوردن و… یکباره دندان مصنوعی از جای خود خارج می‌شود وبیرون می‌پرد. چسب دندان مصنوعی دنتی پور (Dentupur) انتخابی مناسب برای اینگونه موارد می باشد.

چسب استفاده شده در این محصول قوی‌تر از بزاق دهان است و به‌عنوان یک لایه چسبناک بین لثه و دندان مصنوعی عمل می‌کند. این نوار، استحکام را افزایش داده و از لیز خوردن دندان مصنوعی جلوگیری می‌کند.

خرید چسب دندان مصنوعی اپتی فیکس مدل zinc free وزن 60 گرم

بهترین مارک چسب دندان مصنوعی: کرم چسب دندان مصنوعی اپتی فیکس، یکی از محصولات مراقبتی برای دندان ها بوده که به منظور چسباندن محکم دندان های مصنوعی در دهان مورد استفاده قرار می گیرد. این چسب دندان قوی از براق دهان قوی تر بوده و در نهایت می تواند به صورت یک لایه نازک مابین دندان ها و لثه ها قرار گرفته و از جداشدن زودهنگام دندان ها در دهان جلوگیری کند.

خرید چسب دندان مصنوعی سنسیدنت مدل EXTRA STARK وزن 40 گرم

خرید چسب دندان مصنوعی فیکسودنت مدل pour toute orginal حجم 47 میلی لیتر

این چسب دندان قوی به بهتر چسبیدن دندان مصنوعی کمک می کند.باعث افزایش قدرت گاز زدن و کاهش لغزش (جابجا شدن) دندان مصنوعی در دهان می شود. باعث کاهش احتمال حساسیت و ناراحتی های لثه می شود. دهان را خوشبو نگه می دارد و از ایحاد لک جلوگیری می کند.

خرید چسب دندان مصنوعی فیکسودنت مدل Plus وزن 57 گرم

چسب های دندان فیکسودنت مدل plus دارای خصوصیات زیر می باشند. برای چسبیدن دندان های مصنوعی به فک در هنگام گاز زدن ، استحکام دندان بیشتر می شود و از جابجا شدن دندان ها جلوگیری می کند. از بروز احتمالی التهابات لثه و حساسیت های آن پیشگیری می کند. از ایجاد لک بر روی دندان و لثه جلوگیری می کند.

خرید چسب دندان مصنوعی فیتی دنت مدل Super وزن 40 گرم

چسب دندان قوی: شرکت آلمانی فیتی دنت با 40 سال سابقه در حوزه بهداشت دندان مصنوعی، تنها چسب دندان مصنوعی ضد آب در جهان را با عنوان فیتی دنت سوپر عرضه کرده است.فیتی دنت سوپر هنگام خوردن و آشامیدن شستشو نمی شود و دارای خاصیت ضربه گیری بسیار قوی است. این امر یک نگهداری بسیار قوی را فراهم می کند و اطمینان می دهد که پروتز مصنوعی در طول روز روی لثه ثابت خواهد ماند.

این چسب دندان قوی به شما آزادی صحبت و اعتماد به نفس می دهد تا در طول روز آزادانه صحبت کنید و بخندید ، و به شما کمک می کند بدون نگرانی و خجالت غذا و نوشیدنی بخورید. با چسب فوق العاده دندان مصنوعی fittydent از احساس دندان مصنوعی، لذت دندان طبیعی ببرید.

خرید چسب دندان مصنوعی فیکسودنت مدل Original وزن 47 گرم

قیمت چسب دندان مصنوعی فیتی دنت مدل Cushions بسته 15 عددی

چسب دندان قوی: چسب آستری فیتی دنت راه حل تضمینی برای افرادی که دندانهای مصنوعی با فک پایین بسیار صاف و باریک دارند. فک پایین انسان با فک بالا بسیار متفاوت است.فک پایین سطح کمتری دارد، فشار بسیار بیشتری متحمل میشود و در معرض بزاق شدید تری قرار دارد و همواره مرطوب است. بنابراین نحوه مراقبت از دندان مصنوعی پایینی با بالایی متفاوت است.

چسب آستری فیتی دنت یک چسب دندان قوی محصول کشور آلمان برای فک پایین و به طور کلی فک های کاملا صاف طراحی شده است. به طوری که با خاصیت چسبندگی و ضربه گیری بسیار قوی، حالت طبیعی بودن بی نظیری را به شما هدیه میکند. این محصول حاوی 15 عدد چسب میباشد

قیمت چسب دندان مصنوعی کورگا مدل OCHRANA DASNI وزن 40 گرم

قیمت چسب دندان مصنوعی فیکسودنت مدل Neutral Taste وزن 47 گرم

قیمت چسب دندان مصنوعی فیکسودنت مدل Neutral Taste

قیمت چسب دندان مصنوعی کورگا مدل Sviezi وزن 40 گرم

قیمت چسب دندان مصنوعی پروتفیکس مدل mit Nass وزن 47 گرم

چسب دندان مصنوعی یک ماده غیر سمی و محلول در آب است که بین پروتز و بافت دهان قرار می گیرد تا نیروهای فیزیولوژیکی طبیعی را که پروتزها را در محل نگهداری می کنند، افزایش دهد. این چسب دندان قوی در مدل های کرم، برچسب و پودر ارائه می شود و میزان حرکت و لیز خوردن پروتز در موقع حرف زدن، خوردن، خندیدن، سرفه کردن یا عطسه را کاهش می دهد.

چسب دندان قوی چیست و چه کاربردی دارد ؟

چسب دندان مصنوعی چیست و چه کاربردی دارد ؟

چسب دندان قوی: دندان مصنوعی به دلایل مختلف از جمله کمبود ساخت و مواد بی کیفیت از بین می رود و باید روی لثه ها در جای خود نگه داشته شود. برای این کار باید از دندان مصنوعی دیگری استفاده کنید یا آن را اصلاح کنید.

دندان مصنوعی ها برای اصلاح به چسب دندان قوی احتیاج دارند. بنابراین استفاده از بهترین مارک چسب دندان مصنوعی بسیار مهم است که بتواند دندان را محکم روی لثه نگه دارد و فضای بین دندان و لثه را به خوبی پر کند و باید از بین مواد خوبی انتخاب شود.

بهترین مارک چسب دندان مصنوعی جزو محصولات بهداشتی دهان و دندان است، ماده ای با قدرت چسبندگی بالا است که در زیر دندان مصنوعی قرار می گیرد و در تماس با لثه است.

انواع چسب دندان مصنوعی

بهترین مارک چسب دندان مصنوعی مدل های مختلفی دارد؛ ژل، کرم، پودر و حتی پد. بعضی از این چسب ها دارای رایحه ملایم و مطبوع و بعضی ها هم کاملا بی بو هستند.

برای مثال نوع خمیری همانند بهترین خمیر دندان ایرانی است که به اندازه گلوله‌ های کوچک خمیر دندان در سطح لثه‌ ای (داخل دست دندان) گذاشته شده و دست دندان را داخل دهان قرار می­ دهند و برای اینکه چسب خمیری کاملاً به صورت یکنواخت داخل دست دندان پخش شود ، آن را به مدت چند دقیقه روی لثه فشار می‌ دهند .

باید از گذاشتن چسب دندان قوی به مقدار زیاد در داخل دست دندان به گونه­ های که از لبه‌ها پس بزند ، خودداری کرد زیرا موجب ایجاد حالت تهوع در فرد خواهد شد. در صورت استفاده از مقدار زیادی خمیر، چسب دندان مصنوعی می ­تواند حالت جویدن را تغییر دهد و این امر فرسایش دندان مصنوعی را افزایش می­ دهد.

مدل های پدی این محصول نیز قبل از قرار گرفتن روی دندان باید متناسب با فرم دندان مصنوعی تان بریده شوند. سپس از قسمت چسبناک زیر دندان قرار می گیرند.

بهترین مارک چسب دندان مصنوعی نوع پودری برای فعال شدن نیاز به مخلوط شدن با آب دارد.

نحوه استفاده از بهترین چسب لقی دندان

نحوه استفاده از چسب دندان مصنوعی

برای پاسخ به سوالاتی همانند، طریقه ی استفاده از چسب دندان مصنوعی چگونه است ؟ نحوه چسب زدن دندان مصنوعی شکسته به چه شکل است؟ روش استفاده از چسب دندان مصنوعی چیست ؟، توجه شما را به ادامه مطلب جلب می کنیم.

از بهترین مارک های چسب دندان مصنوعی با چسبندگی قوی باید به اندازه کافی استفاده شود و بر روی دندان مصنوعی تمیز شده قرار گیرد.

بهترین راه برای این کار این است که هر شب دندان مصنوعی خود را به خوبی تمیز کنید و در ظرف حاوی آب قرار دهید. صبح آن را بشویید. مقدار توصیه شده چسب دندان مصنوعی را روی آن بزنید و بلافاصله آن را در دهان قرار دهید.

نکات مهم هنگام استفاده از بهترین چسب دندان مصنوعی

 1. در ابتدای کار با مقدار کم شروع کنید اگر چسب به داخل دندان شما می ریزد حتما مقدار آن زیاد است.
 2. برای جلوگیری از مصرف بیش از حد در هنگام باز کردن تیوب روی تقویم علامت بگذارید.
 3. حتما دستور العمل محصول را مطالعه بفرمایید و حتما از آن پیروی کنید.
 4. بیشتر از میزان توصیه شده مصرف نکنید.
 5. این موضوع را به یاد داشته باشید که بیشتر این محصولات حاوی زینک هستند سعی کنید از محصولی خریداری کنید که زینک نداشته باشد.

عوارض استفاده از چسب دندان مصنوعی

عوارض استفاده از چسب دندان مصنوعی

طبق تحقیقاتی که شده است زینک یک ماده بسیار ضروری برای بدن انسان است با این وجود وجود بیش از اندازه زینک در بدن انسان باعث بروز آسیب های احتمالی همچون اسیب به سیستم عصبی به خصوص در دست و پا می گردد.

این آسیب ها در مدت طولانی و به مرور زمان اتفاق می افتد . استفاده بیش از حد از چسب دندان های مصنوعی حاوی زینک می تواند غلظت زینک را در بدن شما افزایش دهد .

در چه مواقعی نباید از چسب دندان مصنوعی استفاده کرد ؟

 • چنانچه دندان مصنوعی دچار لقی زیاد باشد.
 • در دهان زخم و یا تاولی ایجاد شده است.
 • وقتی بدن فرد به مواد چسب حساسیت و واکنش خاصی نشان می دهد.
 • هنگامی که وجود چسب مانع از آن شود که فرد بتواند بهداشت دهان را رعایت کند.

بهترین مارک چسب دندان مصنوعی را از کجا تهیه کنیم؟

خرید اینترنتی چسب برای دندان مصنوعی و یا دندان های شکسته از لیست پیشنهادی تیم بانو آرت. برای خرید محصول مارک خوب می توانید از لینک زیر استفاده کنید. در فروشگاه زیر می توانید تمام لوازم بهداشتی دهان و دندان با کیفیت و ارزان را مشاهده و خریداری کنید.

کلام پایانی

از این که ما را تا آخر این مطلب همراهی کردید از شما سپاس گزاریم و امیدواریم که توانسته باشید خريد بهترین مارک چسب دندان مصنوعی خود را انجام داده باشید و همه چيز درباره این محصول را متوجه شده باشيد. اگر شما هم نظرات و مطالبي بيشتر درباره خريد این محصول بهداشتی و طريقه استفاده از آن مي دانيد در کامنت زير به دوستان ديگر ارائه دهيد.

به نظر شما این پست خوب بود ؟  اگر این مطلب برای شما مفید بوده با اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و با نظرات و امتیاز دهی خود ما را به ادامه ی این مسیر دلگرم کنید. تیم بانوآرت قدردان همراهی شما عزیزان می باشد.

advanced divider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معرفی بهترین برند های مسواک روز دنیا

بیش از 50 مدل مسواک ایرانی و خارجی همراه با قیمت