خرید 28 مدل بهترین ضد عفونی کننده دست و بدن [کیفیت عالی] + قیمت

با متن همراه باشید

بهترین ضد عفونی کننده دست و بدن

آنچه در این مطلب می‌خوانید:(کلیک کنید)

بهترین محلول ضد عفونی کننده دست و سطوح چیست؟

دست تمیز و پاکیزه یکی از مهمترین اصول بهداشتی است و از شیوع بیماریهای مختلف جلوگیری می کند. تمیزکاری دقیق و تمیز فقط با شستشو با آب و صابون امکان پذیر است. اما اگر آب در دسترس نباشد ، بهترین اسپری ضد عفونی کننده دست می توانند دستان شما را کاملا تمیز کنند.
 
بهترین ژل ضد عفونی کننده دست و بدن اثر کشندگی سریع دارند و بیشتر باکتری ها ، مخمرها و ویروس ها را تحت تأثیر قرار می دهند. همچنین اغلب حاوی مرطوب کننده هایی مانند گلیسیرین است تا از خشکی و آسیب به پوست دست جلوگیری کند. وجود این ماده باعث می شود تا در استفاده طولانی مدت از مواد ضد عفونی کننده پوست دست و بدن نرم و لطیف بماند.
 
علاوه بر این ، افزودن رایحه ملایم به بهترین محلول ضد عفونی کننده دست و بدن، بوی تند اتانول را کاهش می دهد. ضد عفونی کننده های دست انواع مختلفی دارند و در مقادیر مختلف ارائه می شوند.
 
بهترین برند های محلول ضد عفونی کننده دست و بدن کدامند؟ که در این بخش به معرفی آنها نیز پرداخته اینم عبارتند از :
محلول ضدعفونی کننده دست میکروزد ، محلول ضد عفونی کننده هیدرودرم ، ژل ضد عفونی کننده دست درماکلین ، ژل ضد عفونی کننده دست شون ، ژل ضد عفونی کننده دست اکتیو ، محلول ضد عفونی کننده دست افروز ، ژل ضد عفونی کننده دست فیروز  و .. می باشد.

انواع ضد عفونی کننده‌ی دست و بدن چیه ؟ انواع برندهای ضد عفونی کننده‌ی دست و بدن چیست؟ و .. اینها سوالاتی است که بیشتر مشتریان هنگام خرید مواد ضد عفونی کننده از ما می پرسند. به همین دلیل امروز قصد داریم در این بخش از سایت بانو آرت 30 مدل از بهترین مارک های ضد عفونی کننده‌ی دست و بدن در بازار ایران را به شما معرفی کنیم.

معرفی بهترین مارک های ضد عفونی کننده دست و بدن موجود در بازار 2021

قیمت محلول ضدعفونی کننده دست میکروزد سری HD حجم 5000 میلی‌لیتر

قیمت محلول ضدعفونی کننده دست میکروزد سری 1HD حجم 500 میلی‌لیتر

قیمت اسپری ضدعفونی کننده محل تزریق میکروزد سری Prep حجم 125 میلی‌لیتر

قیمت محلول ضد عفونی کننده هیدرودرم مدل 01 حجم 500 میلی لیتر

قیمت ژل ضد عفونی کننده دست هیدرودرم مدل Aloevera حجم 75 میلی لیتر

قیمت ژل ضد عفونی کننده دست درماکلین مدل fast حجم 500 میلی لیتر

یکی از راه های جلوگیری از انواع بیماری های ویروسی و باکتریایی ، از جمله بیماری کرونا ، ضد عفونی و تمیز کردن دست ها است. ژل ضدعفونی کننده و پاک کننده دست درماکلین حاوی الکل است و گزینه خوبی برای شستن دست ها با آب و صابون است.

الکل استفاده شده در این محصول طیف وسیعی از ویروس ها و باکتری ها را ضد عفونی می کند و بدون ایجاد احساس چسبندگی به حفظ سلامتی کمک می کند.

قیمت ژل ضدعفونی کننده دست درماکلین مدل antiseptic حجم 50 میلی لیتر

این محصول به دلیل کوچک بودن دارای ویژگی های زیر است تا که همیشه یک عدد ژل همراه خود داشته باشید. یکی از راه های جلوگیری از انواع بیماری های ویروسی و باکتریایی ، از جمله بیماری کرونا ، ضد عفونی و تمیز کردن دست ها است.
ژل ضدعفونی کننده و پاک کننده دست درماکلین حاوی الکل است و گزینه خوبی برای شستن دست ها با آب و صابون است.

قیمت ژل ضد عفونی کننده دست شون کد k33 حجم 500 میلی لیتر

استفاده از ژل ضدعفونی کننده دست درصورتی که دسترسی ما به آب و صابون ممکن نباشد بسیار مفید است و به پاکسازی دست از انواع عفونت ها و ویروس ها کمک می کند و باعث گسترش آنها به سایر نقاط بدن و ایجاد بیماری های مختلف بدن شد. ژل ضد عفونی کننده دست شون 500 میلی لیتر حجم دارد و حاوی اتانول است.

قیمت ژل ضد عفونی کننده دست شون مدل Aloevera حجم 300 میلی لیتر

قیمت ژل ضد عفونی کننده دست اکتیو حجم 450 میلی لیتر

ژل ضد عفونی کننده دست اکتیو کد 01 دارای حجم 450 میلی لیتر و حاوی اتانول است. برای شستن دست ها می توانید از این ضدعفونی کننده دست استفاده کنید و پس از استفاده از این ژل دیگر نیازی به شستشو نیست و می توانید در هر جایی بدون نیاز به آب از آن استفاده کنید این ژل علاوه بر خاصیت ضد میکروبی ، پوست دست شما را مرطوب و شاداب می کند و اندازه آن متناسب با شماست.

قیمت محلول ضد عفونی کننده دست افروز کد 01 حجم 500 میلی لیتر

قیمت محلول ضدعفونی کننده دست میس انژل مدل Ansu حجم 1000 میلی‌لیتر

اهمیت ضد عفونی کننده دست و استفاده از ژل و محلول های ضدعفونی کننده دست در کنترل بیماری های ویروسی مانند “آنفلوانزا” ، “سرماخوردگی” بر هیچکس پوشیده نیست. با شروع فصل سرما و شیوع بیماری های ویروسی ، استفاده از ماسک و ضد عفونی کننده دست در مراقبت از خود و پیشگیری از این بیماری ها بسیار مهم است.

ضدعفونی کننده Miss Angel Hand حاوی 70٪ اتانول است که آن را در از بین بردن میکروب های سطحی و ویروس های محیطی که به سطح پوست می چسبند بسیار قوی می کند.

قیمت ژل ضد عفونی کننده دست فیروز کد 01 حجم 250 میلی لیتر

قیمت ژل ضد عفونی کننده دست سورفین کد 01 حجم 500 میلی لیتر

قیمت ژل ضد عفونی کننده دست سورفین کد 02 حجم 120 میلی لیتر

قیمت ژل ضدعفونی کننده دست لطیفه مدل 003 حجم 60 گرم

قیمت ژل ضد عفونی کننده دست لطیفه مدل 002 حجم 600 گرم

برای شستن دست ها می توانید از این ضدعفونی کننده دست استفاده کنید و پس از استفاده از این ژل دیگر نیازی به شستشو نیست و می توانید در هر جایی بدون نیاز به آب از آن استفاده کنید این ژل علاوه بر خاصیت ضد میکروبی ، پوست دست شما را مرطوب و شاداب می کند و اندازه آن برای همراه بودن شما ابعاد مناسبی دارد.

قیمت ژل ضد عفونی کننده دست مای کد k12 حجم 200 میلی لیتر

این ژل علاوه بر خاصیت ضد میکروبی ، پوست دست شما را مرطوب و شاداب می کند و اندازه آن برای همراه بودن شما ابعاد مناسبی دارد.

قیمت ژل پاک کننده و ضدعفونی کننده دست گلرنگ مدل 01 وزن 160 گرم

قیمت ژل ضد عفونی کننده دست ساویز مدل 001 حجم 50 میلی لیتر

قیمت محلول ضد عفونی کننده دست ژالانویل مدل ZDS3000 حجم 3000 میلی لیتر

با شیوع بیماری های مختلف از جمله بیماری کرونا ، استفاده از محلول های ضد عفونی کننده افزایش یافته است. بهداشت شخصی و استفاده مداوم از محلول های ضد عفونی کننده می تواند بروز این بیماری را تا حد زیادی کاهش دهد. ضد عفونی کننده دست Jalanville ZDS3000 یکی از راه حل های موجود در بازار است. این محلول در حجم 3000 میلی لیتر عرضه می شود و بنابراین می تواند مقرون به صرفه باشد و دیگر لازم نیست چندین بار محلول ضد عفونی کننده تهیه شود.

قیمت محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح آتی حجم 500 میلی لیتر

قیمت محلول ضدعفونی کننده دیاموند پلاس حجم 1000 میلی لیتر

گروه الماس آریا شیمی ارس ، تولید کننده انواع شوینده ها ، جرمگیر خانگی و صنعتی و ضد عفونی کننده ها تحت لیسانس شرکت های تولید کننده این محصولات ، Buzil و Render ، با بیش از یکصد سال سابقه در صنعت شوینده آلمان و اروپا ، محصولات خود را با مارک Diamond Plus تولید و با بهترین تکنولوژی آلمان و با بالاترین استانداردها با استفاده از مواد اولیه آلمان تولید و به بازار عرضه کنید.

قیمت محلول ضد عفونی کننده مادسان مدل 011 حجم 1000 میلی لیتر

قیمت محلول ضدعفونی کننده دست اشتاد حجم 3000 میلی لیتر

قیمت محلول ضدعفونی دست شرکت رضاراد مدل +Dermosept حجم 4000 میلی لیتر

قیمت ژل ضد عفونی کننده دست پادینا حجم 500 میلی لیتر

یکی از راه های جلوگیری از انواع بیماری های ویروسی و باکتریایی ، از جمله بیماری کرونا ، ضد عفونی و تمیز کردن دست ها است. ژل ضدعفونی کننده و پاک کننده دست Padina حاوی الکل است و گزینه خوبی برای شستن دست ها با آب و صابون است. الکل استفاده شده در این محصول طیف وسیعی از ویروس ها و باکتری ها را ضد عفونی می کند و بدون ایجاد احساس چسبندگی به حفظ سلامتی کمک می کند.

قیمت اسپری ضدعفونی کننده دست و بدن ریکاردو مدل FAST حجم 150 میلی لیتر

انواع ضد عفونی کننده‌ی دست و بدن

انواع ضد عفونی کننده‌ی دست و بدن

محلول ضدعفونی کننده دست : محلول ضد عفونی کننده را می توان با اسپری یا در بسته بندی های معمولی خریداری کرد. به طور کلی ، مقدار اتانول موجود در محلول حدود 70٪ است و پس از اسپری ، دست ها را کاملاً ضد عفونی می کند بدون اینکه نیازی به شستشو داشته باشد.

ژل ضدعفونی کننده دست : ژل ضد عفونی کننده حاوی الکل است و انواع باکتری ها را از بین می برد. علاوه بر این ، نیازی به شستشو ندارد و پوست دست را مرطوب نگه می دارد.

اسپری ضدعفونی کننده دست و بدن : اسپری های ضدعفونی کننده مواد آنتی باکتریال را با فشار زیاد حمل می کنند. این محصولات در حجم های مختلف عرضه می شوند.

انواع برندهای ضد عفونی کننده‌ی دست و بدن

انواع برندهای ضد عفونی کننده‌ی دست و بدن

با شیوع ویروس کرونا ، نیاز به استفاده از بهترین مارک های ضد عفونی کننده دست دو برابر شده است. ضد عفونی کننده دست تقریباً در هر خانه ، ماشین و کیف یافت می شود. در نتیجه بسیاری از مارک های لوازم آرایشی به تولید و عرضه این محصول در بازار روی آورده اند. Atosa ، Turquoise ، Active ، Rafone و Dermaklin از مارک هایی هستند که این محصولات را در بسته بندی های متنوع ارائه می دهند.

کلام پایانی

ممنونم که تا آخر اين قسمت هم با ما همراه بوده ايد و توانسته ايد خريد بهترین ضد غفونی کننده دست و بدن خود را انجام دهيد و امیدواریم همه چيز درباره بهترین ضد غفونی کننده دست و بدن را متوجه شده باشيد. اگر شما هم نظرات و مطالبي بيشتر درباره خريد بهترین ضد غفونی کننده دست و بدن مي دانيد در کامنت زير به دوستان ديگر ارائه دهيد.

به نظر شما این پست خوب بود ؟  اگر این مطلب برای شما مفید بوده با اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و با نظرات و امتیاز دهی خود ما را به ادامه ی این مسیر دلگرم کنید. تیم بانوآرت قدردان همراهی شما عزیزان می باشد.

advanced divider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معرفی بهترین مارک نوار بهداشتی

بیش از 40 مدل با جذب بالا و ضد حساسیت