خرید 40 مدل بهترین کرم پودر ایرانی و خارجی [حرفه ای با پوشانندگی بالا] + قیمت

با متن همراه باشید

خرید کرم پودر

آنچه در این مطلب می‌خوانید:(کلیک کنید)

بهترین مارک کرم پودر ایرانی و خارجی برای خرید چیست ؟

بهترین مارک کرم پودر از لوازم آرایشی بسیار اساسی و مهم می باشد. قبل از انجام هر کاری برای داشتن یک آرایش کامل و مناسب باید پوست صورت خود را صاف و یکدست کنیم.

در اصل می توانیم از بهترین مارک کرم پودر به عنوان بیس و پایه آرایش نام ببریم به طوری که یک زیرسازی خوب می تواند شما را بسیار زیبا و جذاب تر کند و همینطور  یک زیرسازی بد به غیر از اینکه صورت را مصنوعی نشان می دهد بلکه رنگ های آرایشی را نیز بدرنگ نشان می دهد.

بهترین برند های کرم پودر ایرانی و خارجی کدامند؟ که در این بخش به معرفی آنها نیز پرداخته ایم عبارتند از :

کرم پودر بورژوآ ، پرایمر مای ، کرم پودر این لی ، پرایمر مات کننده پوست لورآل ، کرم پودر ضد چروک کاپریس ، کرم پودر میبلین و .. می باشد.

در این بخش مباحثی هم چون معرفی 40 مدل پرفروش کرم پودر در سال 2021، ویژگی های یک کرم پودر خوب… را توضیح داده ایم، پس با بانو آرت (banooart.ir) همراه باشید تا موراد یاد شده و موارد مهم دیگر را در خصوص خرید بهترین مارک کرم پودر ایرانی و خارجی را از دست ندهید.

مزایا استفاده کردن از بهترین کرم پودر از نظر پزشکان

یکی از بزرگترین مزایای کرم پودرهای اصلی این است که برخلاف کرم پودرهای تقلبی ، به شدت جذب پوست می شوند و آن را کاملاً می پوشانند. استفاده از بهترین کرم پودر برای صورت به دلیل جذب شدن در پوست ثابت نمی کند که این فرد آرایش کرده است.

امروزه خرید آنلاین خرید محصول مورد نظر را تسریع کرده است. با مراجعه به فروشگاه های آنلاین ، علاوه بر سرعت بخشیدن به خریدهای خود ، می توانید تجربه خرید بهتری از محصول مورد نظر با تنوع محصولات ارائه شده و مقایسه بین آنها داشته باشید.ش

مزایا استفاده کردن از بهترین کرم پودر از نظر پزشکان

معرفی بهترین کرم پودرهای ایرانی و خارجی موجود در بازار برای انواع پوست

این نوع کرم‌پودر در برابر گرمای محیط که باعث تعریق بیش از حد شده مقاوم است و اثری از ماسیدگی کرمپودر روی پوستتان شاهد نخواهید بود.

کرم‌پودر این لی مدل «Invory» به شماره‌ی 12 و تن رنگ متوسط روشن و پوشش‌دهی بالا جلوه‌ای مات روی پوستتان نشان می‌دهد که همین موضوع آرایش صورت را طبیعی‌تر نشان می‌دهد.

شرکت اسنس Essence آلمان موس مدل Mousse Makeup را با رنگ تیره طبیعی و شماره 02 تولید کرده است و که از نوع شیشه‌ای و با بافتی سبک و لطیف قابل استفاده در طول روز است. این موس با توجه به برند و قیمت آن خرید مقرون به‌صرفه‌ای خواهد بود.

کرم پودر تیوبی مای شماره 101

پالت فون (کرم پودر فشرده) هانتین محصولی فوق العاده قدرتمند است برای پوشش جوش جای جوش کک و مک و … رنگ های موجود در آن کاملا کاربردی هستند و برای انواع پوستهای تیره و روشن قابل استفاده میباشند . کرم هانتین به راحتی روی پوست میلغزد و پوششی صاف و یکدست را ایجاد میکند .

کرم پودر بورژوآ سری Healthy Mix برای آن دسته از افرادی که از پوست خشکی دارند بهترین گزینه است. عصاره‌ی سیب موجود در این محصول به پوست طراوت داده، همچنین از زردآلو برای شفاف کردن پوست استفاده کرده و در نهایت طالبی حکم آبرسان پوست را ایفا می‌کند.

این نوع کرم‌پودر با ماندگاری بالای 16 ساعت دارای پوشش‌دهی بالایی است که استفاده از آن در طول روز ماسیدگی به همراه نخواهد داشت. 

کرم‌پودر تیوپی بورژوآ با حجم 30 میلی‌لیتر با پوست شما سازگاری دارد و از خشک شدن پوست جلوگیری می‌کند. داشتن بافت سبک این محصول باعث شده که استفاده از آن به‌مدت طولانی احساس سنگینی را به همراه نخواهد داشت.

کرم‌پودر بورژوآ مدل «Air Mat» به شماره‌ی Beige 03 با تن رنگ متوسط از پوشش‌دهی بالایی برخوردار است که بافت سبک و داشتن SPF این محصول را محبوب کرده است.

کرم پودر مناسب همیشه یکی از دغدغه‌هایی است که ذهن ما را به خود درگیر می‌کند و قطعا باید همه‌ی جوانب پوست را بررسی کرد تا کرم پودر مناسب پوست را انتخاب کرد.

شرکت کاپریس «Caprice» در سری کرم پودرهای خود مدلی را با عنوان تینت پارافیت تولید کرده که اثر ضد چروکی داشته و پوست شما را در برابر اشعه‌های مضر آفتاب محافظت می‌کند و دارای SPF27 است.

این کرم‌پودر ضمن محافظت از پوست شما در مقابل اشعه‌ی مضر نور خورشید از ماندگاری بالایی برخوردار بوده که تا 24 ساعت اثر آن روی پوست شما خواهد ماند. کرم‌پودر تیوپی بورژوآ با حجم 30 میلی‌لیتر با پوست شما سازگاری دارد و از خشک شدن پوست جلوگیری می‌کند.

کرم‌پودر بورژوآ مدل «Air Mat» به شماره‌یLight Beige 03 با تن رنگ متوسط از پوشش‌دهی بالایی برخوردار است که بافت سبک و داشتن SPF این محصول را محبوب کرده است.

شرکت اسنس Essence آلمان موس مدل Mousse Makeup را با رنگ متوسط طبیعی و شماره 01 تولید کرده که از نوع شیشه‌ای می باشد و با بافتی سبک و لطیف قابل استفاده در طول روز است. این موس با توجه به برند و قیمت آن خرید مقرون به‌صرفه‌ای خواهد بود.

کرم‌پودر «My» مدلAcneline به شماره‌ی A01 و تن رنگ روشن قابلیت ماندگاری و پوشش‌دهی بالا برای انواع پوست به‌ویژه پوست‌های چرب و مستعد جوش مناسب است.

کرم‌پودر الارو مدل «Anti Age & Light Ma» با تن رنگ «Light Beige» به شماره‌ی 02 و حجم 30 میلی‌لیتر نیاز پوست‌های چرب مستعد آکنه را پاسخگو خواهد بود.

کرم‌پودر الارو مدل «Anti Age & Light Ma» با تن رنگ «Natural Beige» به شماره‌ی 03 و حجم 30 میلی‌لیتر فاقد چربی است که نتیجه‌ی استفاده از آن داشتن پوستی صاف بدون ایجاد چین و چروک خواهد بود.

تفاوت اصلی موس و کرم پودر در این است که بعد از کرم پودر باید ازتثبیت‌کننده‌ها برای پوست استفاده شود که معمولا پنکک یک نوع از تثبیت کننده‌ها به شمار می‌آید؛ در حالی‌که استفاده از موس بخاطر پوشانندگی بالا احتیاجی به تثبیت‌کننده ندارد و رنگی مات و طبیعی به صورت می‌دهد.

شرکت اسنس Essence آلمان موس مدل Mousse Makeup را با رنگ متوسط طبیعی و شماره 04 تولید کرده است و که از نوع شیشه‌ای و با بافتی سبک و لطیف قابل استفاده در طول روز است. این موس با توجه به برند و قیمت آن خرید مقرون به‌صرفه‌ای خواهد بود.

کرم‌پودر این لی مدل «Invory» به شماره‌ی 10 و تن رنگ نسبتا روشن و پوشش‌دهی بالا جلوه‌ای مات روی پوستتان نشان می‌دهد که همین موضوع آرایش صورت را طبیعی‌تر نشان می‌دهد.

شماره 12 کرم پودر لورآل رنگی زیبا و طبیعی را روی پوستتان ایجاد می‌کند. کیفیت کرم پودر لورآل مدل گلدن بژ به شماره‌ی 12 تضمین شده است  و به نسبت کیفیتش از قیمت مناسبی هم برخوردار است.

کرم‌پودر «My» مدلAcneline به شماره‌ی 205 و تن رنگ تیره قابلیت ماندگاری و پوشش‌دهی بالا برای انواع پوست مناسب است.

کرم‌پودر الارو مدل «Anti Age & Light Ma» با تن رنگ «Natural Beige» به شماره‌ی 03 و حجم 30 میلی‌لیتر فاقد چربی است که نتیجه‌ی استفاده از آن داشتن پوستی صاف بدون ایجاد چین و چروک خواهد بود.

کرم پودر بورژوآ سری Healthy Mix برای آن دسته از افرادی که از پوست خشکی دارند بهترین گزینه است. عصاره‌ی سیب موجود در این محصول به پوست طراوت داده، این نوع کرم‌پودر با ماندگاری بالای 16 ساعت دارای پوشش‌دهی بالایی است که استفاده از آن در طول روز ماسیدگی به همراه نخواهد داشت. 

پرایمرمای ، پوست صورت را در تمام روز سرزنده نگه می دارد و جلوه ای مات روی صورت دارد و منافذ باز و درشت را پوشش می دهد تا پوست شما یکدست جلوه دهد.

حاوی ویتامین D,B,E,A و خاصیت آنتی اکسیدان از پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند و هیالورونیک اسید دارد که ماده ای ضدچروک و جوانساز پوست است .پرایمر مای بافت سبک و ابریشمی دارد سبب ماندگاری کرم پودر می گردد .

بهترین مارک کرم پودر چه ویژگی هایی دارد ؟

بهترین مارک کرم پودر چه ویژگی هایی دارد ؟

1.پوشانندگی قوی کرم پودر :

پوشش قوی کرم پودر یعنی توانایی پوشش دادن عیوب صورت و یکدست کردن رنگ آن. در اصل اولین هدف هر مصرف کننده‌ای از خرید بهترین مارک کرم پودر، پوشاندن پوست صورت و آماده کردن آن برای زیرسازی یکدست و زیباست.

2. رنگ طبیعی کرم پودر:

هر خانمی تمایل دارد ضمن اینکه آرایش می‌کند ردی از وجود کرم پودر روی صورت وی مشخص نباشد. داشتن رنگدانه های طبیعی و رنگ نزدیک به پوست، یکی از ویژگی های بهترین کرم پودر  است.

3.ترکیبات عالی کرم پودر :

از ویژگی های بهترین کرم پودر ، داشتن ساختار و ترکیبات عالی است. کسانی که به سلامت پوست و زیبایی خود اهمیت می‌دهند کاملا می‌دانند که  وجود انواع ویتامین‌ها، آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی دیگر در بهترین کرم پودر ضمن زیباکردن، در طول روز به تغذیه و تقویت پوست کمک می‌کند.

4. کرم پودر سبک :

این روزها که افراد زمان بیشتری را بیرون از منزل به سر می‌برند لازم است که روزانه آرایش کنند. برای این کار هیچ چیز بهتر از بهترین کرم پودر نیست. داشتن بافت نرم و مخملی برای کرم پودر، یکی از امتیازهای آن در آرایش روزانه محسوب می‌شود.

5.ماندگاری بالای کرم پودر:

طبیعتا هیچ کس دوست ندارد با گذشت زمانِ کمی، زیرسازی آرایشش از بین برود. ماندگاری بالا، یکی از شرط های اساسی برای انتخاب کرم پودر مخصوصاً برای آرایش بیرون از منزل است. 

6. کرم پودر متناسب با پوست :

یکی از ویژگی های کرم پودر خوب، سازگار بودن آن با نوع پوست است به طور مثال کرم پودر برای پوست چرب . مسلماً کرم پودر بر پایه چربی، زمینه را برای بروز جوش در افراد با پوست چرب فراهم می‌کند. همچنین برای پوست خشک هم کرم پودر بر پایه آب به‌تنهایی نمی‌توانند آرایش خوب و درخشانی رقم بزنند.

7. کرم پودر ضد حساسیت:

وجود برخی ترکیبات مانند پارابن، اسانس‌های معطر و غیره در کرم پودر به‌راحتی می‌تواند به پوست های حساس آسیب جدی وارد کند. یکی از ویژگی های یک کرم پودر خوب از نگاه این دسته افراد این است که فاقد عطر و مواد حساسیت‌زا باشد.

چه کرم پودری مناسب پوستتان است ؟

ما نمی‌توانیم از هر نوع کرم پودری استفاده کنیم کرم‌پودر ها باید بر اساس نوع پوست انتخاب شوند. این نوع کرم‌ها با شکل و ظاهر مختلف همچون کاسه‌ای، پالتی، پمپی و تیوپی برای پوست‌های خشک، چرب، نرمال و مختلط در بازار ارائه می‌شوند.

چه کرم پودری مناسب پوستتان است ؟

کرم‌پودر مناسب برای پوست خشک:

پوست‌هایی که از رطوبت و چربی کافی برخوردار نبوده و گویا رنگ آن‌ها تیره به نظر می‌رسد. و اشخاص بعد از شستشو و استفاده از بهترین پاک کننده آرایش صورت و چشم احساس خارش و پوسته‌پوسته شدن می‌کنند.

برای این نوع افراد کرم پودرهای مایع روغنی می‌تواند بهترین انتخاب باشد. همچنین برای رفع خشکی پوست این افراد می‌توانند از کرم آبرسان برای طراوت و شادابی پوست استفاده کنند.

کرم‌پودر مناسب برای پوست چرب:

پوستی براق و دارای منافذ متعددی است. که افراد دارای چنین پوستی باید از یک کرم پودر مناسب استفاده کنند. درصورتی‌که غیرازاین باشد علاوه بر تشدید براقیت، جوش‌های زیادی نیز روی پوست پدیدار خواهد شد. که توصیه می‌شود از کرم های جامد و مایع استفاده کنند.

کرم‌پودر مناسب برای پوست نرمال:

پوست نرمال مطلوب‌ترین نوع پوست می‌باشد. این نوع پوست از آب و چربی خوبی برخوردار است. اگر شما جزء افرادی هستید که از این نوع پوست برخوردار هستید می‌توانید از هر نوع کرم پودری استفاده کنید.

کرم‌پودر مناسب برای پوست مختلط:

در این‌ نوع پوست‌ها قسمت‌هایی از پوست خشک و قسمت‌هایی از پوست چرب می‌باشد. که افراد داری این ‌نوع پوست‌ها باید از دو کرم متفاوت برای فصل گرما و سرما استفاده کنند. کرم‌پودر مایع ‌بر پایه آب برای این نوع پوست‌ها مناسب می‌باشد.

♥نظرات خود را برای ما در قسمت کامنت بنویسید و همچنین اگر این بخش از مقاله برای شما کمک کننده بود امتیاز دهید.♥

advanced divider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *