چطور بهترین خط چشم گربه‌ای [حرفه ای] بکشیم؟؟؟

با متن همراه باشید

خط چشم گربه ای

آنچه در این مطلب می‌خوانید:(کلیک کنید)

کشیدن خط چشم گربه­ ای برای اکثر خانم ها سخت است، تکنیکی است که باعث می‌شود افراد بسیاری در کشیدن آن احساس شکست کنند. خانم ها قادر هستند از انواع گوناگون آرایش چشم گربه ای مانند خط چشم ضخیم، خط چشم دو تایی و سیاه کردن خط مژه استفاده کنند.

موضوعی که باید به آن پرداخته شود این است که هر یک از اشکال آرایش چشم گربه ای برای کدام یک از طرح ها و فرم های گوناگون چشم قابل قبول است. با مطالعه این مقاله شما قادر خواهید بود که دریابید کدام مدل برای چشم شما مناسب تر است.

نکاتی که باید برای کشیدن خط چشم گربه ای دخترانه بدانید :

خط چشم گربه ای

1- کشیدن خطوط تمیز و صاف

برای کشیدن خط صاف پیشنهاد میکنیم از یک کارت یا نوار چسب استفاده کنید. این کار برای افرادی که مبتدی هستند به کار می آید منتها با گذشت زمان و با تمرین زیاد احتمالا دیگر احتیاجی به استفاده از این کمکی ها نداشته باشید. کناره کارت یا چسب را بر گوشه خارجی پایین چشم بگذارید و آن را زاویه دار نگه دارید. به گونه ای که خط چشم را به طور مستقیم به سمت بالا با زاویه حداقل 45 درجه بکشید. خط چشم گربه ای که میکشید نباید به سمت پایین و یا حتی به شکل خطی افقی (به جزو موارد استثناء) کشیده شود.

2- شروع به کشیدن خط چشم گربه ای کنید

شما می بایست خط را به سمت انتهای کارت یا چسب نواری که برای کشیدن خط صاف استفاده کرده اید هدایت کنید. خط باید کاملا سریع و تیز آغاز شده و به رو به انتهای ابرو رسم شود. برای کشیدن خط چشم گربه ای از هر خط چشمی که راحتید استفاده کنید. می توانید از خط چشم مایع، مداد، سایه و خط چشم ژله ای در این مورد بهره ببرید.

3- کانون توجه بر گوشه داخلی و خارجی خط چشم

در ابتدا خطی به نزدیک ترین فاصله به خط مژه خود رسم کنید و  پس ازآن با کمی فاصله خطِ دیگری بالای همان خط اول و در امتداد آن بکشید. در آخر انتهای دو خط را به هم وصل کنید و ما بین این دو خط را با خط چشم پر کنید.

برای کشیدن خط چشم گربه ای فرم چشمانتان را بشناسید

خط چشم گربه ای

برای چشم های سر بالا

خط چشم گربه ای برای چشم های سربالا که خود حالت گربه ای دارند کشیدن اشتباه خط چشم گربه ای واقعا سخت است !!!

زمانی که انتهای چشم هایتان رو بهبالا متمایل است، پلک پایینی چشمتان بلندتر از پلک بالا بنظر می آید، و این خود یک حالت چشم گربه ای به وجود می آورد.

بنابراین برای این مدل چشم ها خط چشمی که میکشید بهتر است نازک باشد و همچنین حالت طبیعی چشم های خود را دنبال کنید و در انتهای چشمتان آن را بالدار کنید.

برای چشم های سر پایین

خط چشم گربه‌ای برای چشم های سرپایین بسیار مناسب است. گرد شدن پلک بیرونی می‌تواند یک ظاهر رو به پایین ایجاد کند که تنها یک خط ضخیم و خشن به بالا بردن آن کمک می‌کند.

برای کشیدن خط چشم گربه ای برای این مدل چشم ها به جای اینکه از شکل چشمان خود دنباله روی کنید برای کشیدن خط، یک نقطه ای که تصمیم دارید بال خط چشم گربه ایتان آنجا اتمام یابد انتخاب کنید و آن را به خط چشم بالایی خود متصل کنید، پس از آن همان خط را به انتهای پلک پایینتان برسانید. این، یک مدل ضخیم خط چشم گربه ای است که موجب می شود انتهای چشمتان رو به بالا بنظر برسد.

برای چشم‌های فرورفته

برای این مدل و فرم چشم ها خط چشم گربه‌ای تان را نازک ترسیم کنید و آن را در راستای مژه‌هایتان بکشید تا پلک بالاییتان پر بنظر برسد.

برای هم وزن کردن آرایش چشمتان میتوانید از سایه چشم زیر چشمانتان استفاده کنید.

خط چشم گربه ای برای چشم های فرو رفته

برای پلک های افتاده

به دلیل آنکه پلک ها افتاده است اگر شما خطِ کوچک ترسیم کنید اصلا دیده نخواهد شد بنابراین هر چه ضخیم تر باشد بهتر است.

خط چشم گربه‌ای برای پلک های افتاده بر روی قسمت بیرونی چشم تمرکز دارد، که باید مرکز توجه شما باشد. آرایش چشم گربه ای مناسب برای این مدل چشم این است که خط چشم سراسر چشم را پوشش داده و ضخیم و بلند باشد. برای ایجاد تعادل می توانید روی خط پایین مژه هم خط چشم بکشید. 

خط چشم گربه ای برای چلک های افتاده

برای چشم‌های بیرون زده

برای این مدل چشم ها با یک آرایش نادرست، چشم‌های بزرگ و بیرون زده بسیار بزرگتر و برآمده تر بنظر می رسند. برای هم وزن کردن آرایش این مدل چشم ها خط چشم گربه‌ای را ضخیم ترسیم کنید.

برای ملایم تر نشان دادن حالت چشم ها میتوانید کمی سایه بر روی پلک بالایی و پایینیتان استفاده کنید.

خط چشم گربه ای برای چشم های بیرون زده

برای چشم‌های تک پلکی

اگر شما قادر باشید خط چشم گربه ای را برای چشم های تک پلکی به درستی بکشید چشم‌های تک پلکی را به زیبایی و بصورتی چشمگیر بالا بکشد.

به دلیل فرم افتاده ای که پوست پلک دارد، خط چشم گربه ای باید بسیار ضخیم ترسیم شود تا هنگامی که چشم ها باز است، دیده شود.

خط چشم گربه ای برای چشم‌های تک پلکی
advanced divider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معرفی 30 مدل از بهترین خط چشم ها

خط چشم چه مارکی خوبه ؟؟