+70 مدل آرایش چشم دخترانه [زیبا ، جذاب و شیک] با متدهای حرفه ای

با متن همراه باشید

آرایش چشم دخترانه

آنچه در این مطلب می‌خوانید:(کلیک کنید)

جدیدترین مدل آرایش چشم دخترانه جذاب و زیبا

برای انتخاب مدل آرایش چشم دخترانه جدید و مناسب ، بهتر است به شکل و رنگ چشم خود توجه کنید ، آرایش چشم دخترانه مناسب خود را انتخاب کنید و نقایص ظاهری خود را بپوشانید.
 
آرایش چشم تأثیر زیادی در ظاهر دختران جوان دارد ، بنابراین بهتر است شما جذابیت آرایش صورت خود را کامل کنید ، یک مدل آرایش چشم دخترانه جدید و منحصر به فرد را انتخاب کنید تا در مهمانی ها (آرایش چشم دخترانه برای عروسی) و مکان های مختلف بی نظیر به نظر برسد.
 
ما ایده هایی را در اختیار شما قرار می دهیم تا از آنها برای داشتن چشمانی درخشان و زیبا استفاده کنید. بیش از 70 مدل در این مقاله از بانو آرت سری جدیدی از عکس های زیبا برای آرایش چشم دخترانه زیبا و جذاب 2021 است .

طرز آرایش چشم دخترانه زیبا و جذاب

استفاده از کانسیلر برای آرایش چشم دخترانه جذاب و زیبا :

برای استفاده از کانسیلر در میکاپ چشم دخترانه ابتدا باید کانسیلر را به صورت یکنواخت روی پلک ها و اطراف چشم ها بزنید. می توانید کانسیلر سه نقطه ای را با استفاده از انگشت یا پد خود دور چشم بمالید و از گوشه داخلی چشم شروع کنید ، که کمی تیره تر است ، سپس نقطه بعدی را در گوشه پایین و خارجی چشم و به کمک انگشت کانسیلر را محو نمایید و اگر لکه های تیره هنوز روی پلک ها هستند ، بهتر است این مراحل را یک بار دیگر تکرار کنید.

پرایمر به ساخت و رفع آرایش چشم دخترانه کمک می کند و باعث افزایش مدت زمان سایه چشم می شود. می توانید پرایمر را روی پلک ها بمالید و سپس آن را پخش کنید.

برای کشیدن خط چشم زیبا در میکاپ چشم جذاب باید کمی مراقب باشید و صبور باشید. توجه داشته باشید که خط چشم به برجسته شدن چشمهایتان کمک می کند و اگر به شکل صحیحی کشیده شود ، روی سطح چشم هیتان خودنمایی می کند. برای کشیدن خط چشم می توانید از خط چشم های مایع یا مداد چشم استفاده نمایید.
همچنین می توانید با استفاده از سایه های تیره خط چشم را روی خط مژه ها بکشید. برای این کار ابتدا باید قلمو را خیس کنید و سپس آن را در سایه تیره آغشته کنید. شما باید توجه داشته باشید که خط چشم باید از گوشه داخلی به گوشه خارجی چشم کشیده شود و شما می توانید خط چشم پایین را به همان روش بکشید ، سپس آن را با کمک گوش پاک کن یا انگشت مقداری محو کنید تا پررنگ به نظر نرسد.

سایه چشم می تواند زیبایی و جذابیت زیادی به چشم ببخشد زیرا خطوط پلک ها و رگ ها را محو می کند. توجه داشته باشید که برای طول عمر بیشتر سایه چشم بهتر است چندین سایه را با یکدیگر ترکیب کنید.

در صورت تمایل می توانید با همان رنگ پلک شروع کرده و از پلک به برجستگی زیر ابرو بروید ، سپس سایه روشن را روی پلک ها بزنید. همچنین بهتر است از این سایه با رنگ تیره در داخل پلک نزدیک مژه ها استفاده کنید.

تصاویری از انواع آرایش چشم لایت دخترانه با جدیدترین متدهای آرایشی

advanced divider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معرفی 30 مدل از بهترین خط چشم ها

خط چشم چه مارکی خوبه ؟؟