33 مدل از بهترین کرم ضد لک قوی صورت و بدن [ایرانی و خارجی] + قیمت خرید

با متن همراه باشید

کرم ضد لک

آنچه در این مطلب می‌خوانید:(کلیک کنید)

کرم ضد لک جزو محصولات بهداشتی و مراقبت از پوست می باشد که از انواع مختلف آن برای از بین بردن لکه های صورت در بازار عرضه میشود. روتین پوستی و ظاهر پوست شما از نظر خودتان هرچقدر هم صاف و بدون لک و روشن به نظر برسد، ممکن است گاه و بیگاه صورتتان در معرض یک شی سرسخت قرار گرفته و  باغث به وجود آمدن لکه هایی شود که بعدها با آن روبرو شوید.

لکه های تیره تجمع رنگدانه ای است که می تواند به دلایل زیادی از جمله افزایش سن، بارداری، مصرف داروهای هورمونی قرار گرفتن در معرض آفتاب بیش از حد ، آکنه یا تغییر ایجاد شود که انتخاب یک کرم ضد لک قوی و خوب میتواند از بین برنده لکه های صورت باشد. وجود لک روی پوست به سادگی روی زیبایی آن تاثیر می‌گذارد و حتی ممکن است اعتماد به نفس فرد را پایین بیاورد.

بنابراین با اضافه کردن محصولات مراقبت از پوست همچون بهترین کرم ضد لک و روشن کننده صورت پوست خود را به حالت براق و یکنواخت برگردانید.

در این قسمت از سایت بانوآرت(banooart.ir) بخش هایی هم چون معرفی 33 مدل پرفروش کرم ضد لک و روشن کننده دست و صورت در سال 2021، مزایای استفاده از کرم ضد لک و بهترین زمان استفاده از آن و… را توضیح داده ایم، پس با بانوآرت همراه باشید تا موراد یاد شده و راهنمای خرید جامع را در خصوص خرید بهترین کرم ضد لک قوی را از دست ندهید.

بهترین زمان استفاده از کرم های ضد لک قوی چه زمانی است ؟

 

بهترین زمان استفاده از کرم ضدلک در دو نوبت صبح و شب است. نوبت صبح بدین شکل باید انجام گیرد که در ابتدا باید با شوینده مخصوص پوست خود را به طور کامل شسته و پاک نمایید. استفاده از پاک کننده هایی مثل تونر و لایه بردار های مخصوص بر حسب نیاز خود قبل از مصرف این کرم مورد استفاده قرار می گیرد. بعد از اجرا تمامی این گفته ها، میتوانید کرم ضد لک را به منظور از بین بردن لک‌های صورت تان استفاده کنید.

 

برای استفاده از کرم ضد لک به هنگام شب، همه ی مراحل اجرایی را مانند مراحل صبح انجام دهید و فقط بعد از استفاده از بهترین کرم ضد لک و کرم روشن کننده، بهتر است که از سرم تقویت کننده پوست نیز استفاده کرده و پس از آن کرم مرطوب کننده شب و کرم دور چشم هم استفاده شود. اگر از کرم ضد جوش هم استفاده می شود، بهتر است پیش از کرم ضد لک و کرم روشن کننده مصرف شود.

 

 

یک کرم ضد لک خوب قادر به از بین بردن چه نوع لک هایی است؟

 

1- لکه‌های که دراثر ملاسما به رنگ قهوه ای، قرمز و بعضاً خاکستری هستند،
در صورت به کارگیر مداوم و مستمر از کرم‌های ضد لک قوی کمرنگ و سپس به طور کامل محو می شوند.

 

 

 

2- با وجود افزایش سن، احتمال بر این است بر روی پوست لکه هایی پدیدار شود که در اثر پیری پوست می باشد.
به کمک بهترین کرم‌های ضد لک(آمریکایی)، این نوع لک ها نیس از بین خواهند رفت.

 

 

 

3- لکه ‌های که به دلیل قرار گرفتن در معرض نور آفتاب خورشید به صورت طولانی مدت به وجود می آیند،
به کمک کرم ضد لک از بین خواهند رفت.

 

 

 

4- کرم های ضد لک قوی میتوانند حتی پوست های کدر، گندمی، سبزه و تیره را روشن سازند.
بدین گونه که متناسب به نوع پوست، رنگ آن را یک الی دو درجه روشن تر می نماید.

 

 

 

 

5) آثار جای جوش، در زمانی که خود جوش از بین می رود، به شکل لک های قرمز بر روی صورت و بدن نمایان می شوند که به کمک استفاده از کرم ضد لک قوی می توان این نوع لک‌ها را از بین برد.

 

 

 

6- لکه هایی که به شکل مادر زادی و یا این که به دلیل نور آفتاب به وجود می آیند،
از دیگر انواع لک هایی هستند که به آسانی از طریق استفاده از کرم ضد لک ناپدید خواهند شد.

مزایای استفاده از بهترین کرم های ضد لک صورت و بدن چیست ؟

 

کرم های ضد لک برای هر نوع جنس پوست و جهت هر نوع مشکل پوستی در بازار عرضه و در اختیار مصرف کننده قرار داده می شود؛ اما حتما به این نکته مهم توجه داشته باشید که از کرم ضد لکی استفاده کنید که استاندارد باشد و پس از قطع کردن مصرف آن لکه های پوستی با شدت بیشتری بازنگردند.

نکته ی مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که پس از اتمام مصرف کرم ضد لک پوست شما تنها نیاز به یک ضد آفتاب داشته باشد.

 

 

از مزایای استفاده از بهترین کرم های ضد لک ایرانی و خارجی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

 

 

 

 • بر طرف کننده قوی لک های ناشی از ملاسما
 • حذف لکه های که به دلیل افزایش سن بیشتر می شود
 • رفع لک های ناشی از آفتاب سوختگی
 • محو شدن لک های ناشی از جوش صورت و کک و مک
 • روشن کننده پوست های تیره، گندمی و سبزه
 • بدون عوارض و برگشت اگر کرم استاندارد تهیه شود
 • بدون قرمز کردن پوست فرایند بهبودی را طی می کند
 • پوست صورت شاداب و سرحال می شود بدون نازک شدن
 • پوست شما تغییر اساسی پیدا می کند به شکلی که شفاف تر می شود
 • جوان کننده و شاداب کننده پوست
 • درخشندگی بیشتر پوست صورت
 • افزایش اکسیژن رسانی به پوست
 • درمان لکه های قدیمی و مانع از بروز لکه های جدید
 • افزایش انرژی پوست
 • کرم های ضد لک بدون عوارض هستند
 • نتیجه گیری کمتر از دو ماه

 

معرفی بهترین کرم های ضد لک پرفروش و برند معروف

خرید کرم ضد لک و روشن کننده سینره حجم 65 میلی لیتر

این فراورده حاوی ویتامین A و الفا هیدروکسی اسیدها است که باعث نوسازی پوست شده و این عمل با ظرافت انجام می گیرد تا پوست، ظاهری پوسته پوسته نداشته باشد ولی سرعت بازسازی پوست افزایش یابد.

وجود مواد مغذی مثل اسیدهای چرب امگا 3 و 6 و ویتامینها و پروتئینهای هیدرولیز شده شیر باعث می شوند تا تمام مواد لازم جهت ساخت و ساز سلولها در اختیار پوست قرار گیرد علاوه بر این وجود ویتامین E, C و اسیدهای چرب امگا 3 و 6 مقاومت پوست را در برابر رادیکالهای آزاد افزایش می دهد و پیری پوست را به تاخیر می اندازد.

خرید کرم ضد لک و روشن کننده فیس دوکس مدل pigmasome حجم ۳۰ میلی ‎لیتر

کرم ضد لک صورت پیگمازوم یک ضد لک غیر هیدروکینونی حاوی آنتی اکسیدان ، ویتامین و مواد ضد پیری و دیگر مواد موثره طبیعی است که می تواند موجب رفع تیرگی ها و لک های پوست ناشی از عوامل مختلف گردد.

مصرف مداوم این محصول نه تنها سبب روشن تر شدن و جوان تر شدن پوست میگردد، بلکه می تواند موجب برطرف شدن تیرگی های روی اسکار جوش یا زخم ، لک های ناشی از نور آفتاب ، بارداری و یا پیری گردد. این کرم حاوی مواد روشن کننده و ضد پیری موثر مانند آلفا آربوتین طبیعی و .. می باشد.

خرید کرم ضد لک بالای 40 سال سینره حجم 65 میلی لیتر

خرید کرم ضد لک دکتر ژیلا مدل Derma White حجم ۵۰ میلی گرم

خرید کرم ضدلک گیاهی ترنجان مدل Glycyrrhiza Glabra حجم 50 میلی لیتر

کرم ضدلک و روشن کننده گیاهی ترنجان غنی شده با عصاره شیرین بیان به عنوان کرم ضدلک گیاهی می باشد که فاقد هیدروکینون و کورتون می باشد و اثر لایه برداری از پوست را نخواهد داشت .

این محصول منع مصرف در طول روز را ندارد و روزی سه بار روی پوست تمیز استفاده شود . این کرم دارای اثر ضدمیکروبی بر عوامل التهابی لک های پوستی ماننده آکنه می باشد . همچنین التهابات ناشی از آفتاب سوختگی ، لیزر و برنزه کردن را تسکین میدهد و لک های قهوه ای پوستی ناشی از آنها را از بین میبرد .

خرید کرم ضد لک و روشن کننده ژاک آندرل پاریس مدل WHITE ACTIVE حجم 30 میلی لیتر

خرید ژل ضد لک و روشن کننده ام کیو مدل Whitening حجم 30 میلی لیتر

ژل ضد لک و روشن کننده ام کیو مدل Whitening که برطرف کننده لک های ناشی از آفتاب ، جای جوش ، لیزر ، پیلینگ ، بارداری ، تغییرات هورمونی و افزایش سن می باشد. و از تجمع رنگدانه ها و پیدایش لک جدید جلوگیری به عمل می آورد. و برای انواع پوست و خصوصا پوست های حساس مناسب است.

همچنین این محصول به دلیل داشتن ترکیبات موثر برای پوست می توان بعد از درمان های پوستی ( لیزر ، پیلینگ و میکرودرم ابرژن ) استفاده کرد. جهت استفاده شب ها مقدار کمی از کرم را بر روی پوست تمیز بمالید. جهت استفاده صبح و شب روی پوست تمیز مالیده شود. پس از آن استفاده از کرم ضد آفتاب در روز توصیه می شود.

خرید کرم ضد لک ام کیو مدل IW حجم 30 میلی لیتر

کرم ضد لک ام کیو مدل IW که به واسطه تركيب موثر هیدروکینون همواره درمان قوی و سريع انواع لک محسوب می شود و در صورت استفاده صحیح از محصول، پس از دو هفته اثرگذاری قابل رويتی از خود نشان می دهد.

از آنجایکه این کرم بسیار مناسب جهت از بین بردن لک های مقاوم به درمان است لذا درمانی موثر برای لک های ناشی از آفتاب، جای جوش، لیزر، پیلینگ، افزایش سن و بارداری است. از طرفی به دلیل داشتن فیلتر ضد آفتاب از پوست شما در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت می کند.

خرید سرم ضد لک اریکه مدل Intense Whitening حجم 30 میلی لیتر

نحوه استفاده: هر شب سرم را به پوست تمیز بمالید و با ملایمت ماساژ دهید تا جذب شود. استفاده از این سرم پیش از کرم های مورد استفاده معمول بلامانع است . در طی روز استفاده از کرم ضد آفتاب الزامی است. دوره درمان حداقل یک ماه و برای کسب حداکثر نتیجه سه ماه.

خرید کرم ضد لک و روشن کننده شب فیداوت مدلWHITENING حجم 50 میلی لیتر

خرید کرم ضد لک آیسیس فارما مدل Unitone 4 White حجم 30 میلی لیتر

کرم ضد لک یونیتون ۴ وایت آیسیس فارما این محصول حاوی ترکیبات ضد لک قوی است که انواع لک های ایجاد شده بر روی پوست از قبیل لک هایی که در اثر افزایش سن،به دلیل قرار گرفتن در معرض آفتاب و یا در اثر مصرف برخی داروها به وجود می آیند، را از بین می برد.

کرم ضد لک آیسیس، برای استفاده افرادی که پوست حساس دارند، مناسب است و به دلیل داشتن Ascorbic Acid 2% از ملتهب و تحریک شدن پوست جلوگیری کرده و ترشح آنزیم تیروزیناز در پوست را مهار می نماید.

خرید کرم ضد لک درماتیپیک مدل INTENSE حجم ۳۰ میلی لیتر

کرم ضدلک درماتیپیک مدل INTENSE حجم ۳۰ میلی لیتر یک ضدلک قوی مناسب انواع پوست می باشد.این کرم ضد لک با بهره گیری از 10 ترکیب موثر، بر روی تمام مکانیسم‌های ایجاد کننده لک موثر است.

ساخت ملانین را کنترل می‌کند و بدون ایجاد حساسیت و التهاب، هر نوع لک تیره را بر طرف می‌نماید. با توجه به بافت سبک این محصول حتی پوست های چرب هم می توانند برای برطرف کردن لک ناشی از جای جوش از آن استفاده نمایند.

خرید کرم ضد لک دلانو مدل 002 حجم 30 میلی لیتر

خرید کرم ضد لک فیس دوکس مدل vitaminC حجم 30 میلی لیتر

کرم ضد لک حاوی ویتامین C فیس دوکس یک کرم ضد لک، روشن کننده و ضد پیر پوستی است. این کرم غیر قابل اکسید و بدون التهاب زایی بوده و حاوی سولفورووایت، آلفا آریوتین و سدیم آسکوربیل فسفات (ویتامین سی 50 stay-c) است.

کرم پیگمازول سی یک عامل روشن کننده غیر التهاب زای پوستی بوده که باعث اصلاح مشکلات رنگدانه‌ای پوست، لک‌های ناخواسته و لک‌های ناشی از پیری پوست می‌شود.

خرید کرم ضد لک و روشن کننده اورین بیوتک مدل Biowhite حجم 50 میلی لیتر

این کرم علاوه بر اینکه از ظهور لک های قبلی جلوگیری می کند همواره از ایجاد لک های جدید پیشگیری می کند و در نهایت سبب افزایش درخشندگی و شفافیت پوست می شود از ترکیبات به کار رفته در آن می توان به روغن آرگان، عصاره آلوئه ورا، عصاره پالمار، عصاره گل تروپالوم ماجوس ، ویتامین C، E، B5 و … اشاره کرد. که با داشتن بافتی بسیار سبک برای انواع پوست مناسب است.

خرید کرم ضد لک دست اسکین کد مدل Brightening hand حجم 75 میلی لیتر

این کرم دست ، علاوه بر رفع تیرگی و کاهش سایز لک به ویژه لک های حاصل از افزایش سن ، یک کرم مرطوب کننده مناسب با قدرت آبرسانی عمقی بوده که خاصیت جوانسازی و ضد چروک نیز دارد. که حاوی میزان بالایی از ویتامین B3 ( نیاسین آمید ) و کمپلکس عصاره 7 گیاه آلپ سوئیس می باشد که به شفاف شدن پوست ، کاهش و رفع لک و نقاط تیره کمک کرده و رنگ پوست را بهبود می بخشد

قیمت کرم ضد لک بیتروی مدل Phitosor حجم 30 میلی لیتر

این کرم محصول جدید از سبد قدرتمند و محبوب محصولات بیتروی است که حاوی ترکیبات کنترل کننده آنزیم تیروزینار بوده و روشن کنندگی و شفاف کنندگی تیرگی پوست را به همراه دارد.

این محصول تولید ملایین توسط ملانوسیت ها را تنظیم میکند و لک های ناشی از تابش آفتاب و افزایش سن و همچنین لک های پس از بارداری را به طور کامل درمان میکند.

قیمت کرم ضدچروک و ضدلک آرمان مدل Beauty حجم 15 میلی لیتر

قیمت ژل ضد لک آردن مدل SALICYL2 حجم 20 میلی لیتر

با خاصیت کراتولیتیک و قابلیت نفوذ پذیری بالا جهت کاهش قرمزی و تورم جوش ، رفع آثار به جای مانده از جای جوش ،آکنه ،کومدون های سر سیاه و سر سفید ،باز نمودن منافذ بسته پوست بدون ایجاد خشکی که در نتیجه با انحلال ماده چسباننده بین سلولی ، افزایش نفوذ پذیری عمقی ماده موثره اسید سالیسیلیک به داخل حفرات جوش باعث تسریع پوسته ریزی و حذف لایه شاخی پوست ،کاهش چربی اضافی پوست میگردد

قیمت کرم ضد لک و روشن کننده روز فیداوت با SPF25 مدلWHITENING حجم 50 میلی لیتر

قیمت کرم ضد لک فرونیا مدل 539 حجم 30 میلی لیتر

کرم ضد لک قوی حاوی هیدروکینون ۴% فرونیا با لایه برداری خود تاثیر فوقالعاده ای بر روی لک ها میگذارد و پوست را به مراتب روشن میکند و با داشتن سالیسیلیک اسید در ترکیب خود سلولهای مرده سطح پوست را پاکسازی میکند.

مناسب حتی برای پوست های چرب و غیر کومدون زا و ترکیب هیدروکینون و آربوتنین موجود در این محصول تیرگی و لک ها را کاهش میدهند و ویتامین سی نیز موجب لیفت و کاهش چین و چروک و آبرسانی پوست می شود.

قیمت سرم ضد لک سسدرما مدل آزلاک رو حجم ۳۰ میلی لیتر

قیمت کرم ضد لک پرودرما سری Spotvest مدل Radiance حجم ۲۰ میلی لیتر

قیمت پک محلول ضد لک باریج اسانس مدل لاوند حجم 45 میلی لیتر بسته 3 عددی

 ضد لک لاواند باریج اسانس با داشتن عصاره گیاه اسطوخودوس و شمعدانی عطری فعالیت آنزیم قارچی تیروزیناز را مهار میکند و به عنوان سفید کننده عمل میکند. عصاره اسطوخودوس موجود در ضد لک لاواند باریج اسانس به پیشگیری از بروز لک و کک و مک در صورت و بدن کمک میکند.همچنین عصاره اسطوخودوس تسکین دهنده و ضدعفونی کننده است که روند ترمیم پوست را تسریع میکند.

قیمت کرم ضد لک ناندل مدل Repairing حجم 30 میلی لیتر

قیمت کرم ضد لک و روشن کننده ادیب اکسیر مدل R77 حجم 25 میلی لیتر

قیمت کرم ضد لک و روشن کننده سینره حجم 65 میلی لیتر

کرم ضد لک و روشن کننده سینره حاوی ویتامین A و الفا هیدروکسی اسیدها است که باعث نوسازی پوست شده و این عمل با ظرافت انجام می گیرد تا پوست، ظاهری پوسته پوسته نداشته باشد ولی سرعت بازسازی پوست افزایش یابد.

قیمت ژل ضد لک و روشن کننده ام کیو مدل Whitening حجم 30 میلی لیتر

ژل ضد لک و روشن کننده ام کیو مدل Whitening که برطرف کننده لک های ناشی از آفتاب ، جای جوش ، لیزر ، پیلینگ ، بارداری ، تغییرات هورمونی و افزایش سن می باشد. و از تجمع رنگدانه ها و پیدایش لک جدید جلوگیری به عمل می آورد. و برای انواع پوست و خصوصا پوست های حساس مناسب است.

همچنین این محصول به دلیل داشتن ترکیبات موثر برای پوست می توان بعد از درمان های پوستی ( لیزر ، پیلینگ و میکرودرم ابرژن ) استفاده کرد.

advanced divider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معرفی بهترین ماسک صورت ایرانی و خارجی

40 مدل ماسک صورت برای رفع جوش، لک و چروک موجود در بازار