خرید کوکتل پدیکور ارزان قیمت [22 مدل جدید و عالی] + قیمت روز

با متن همراه باشید

بهترین مارک کوکتل مانیکور و پدیکور

آنچه در این مطلب می‌خوانید:(کلیک کنید)

راهنمای خرید کوکتل پدیکور و مانیکور ارزان

کوکتل پدیکور ارزان: واژه کوکتل مانیکور و پدیکور یا بمب حمام یکی از اصطلاحاتی است که در  پی انواع روش های مختلف مانیکور (مانیکور و پدیکور با دستگاه خانگی) توجه مردم سراسر جهان را به خود جلب کرده است.

کوکتل پدیکور ارزان: کوکتل های مانیکور و پدیکور یا بمب های حمام  لذت مانیکور و پدیکور را حتی بیشتر می کند. کوکتل های مانیکور و پدیکور در رنگ ها ، رایحه ها ، شکل ها و اندازه های مختلف وجود دارند و حاوی بهترین مرطوب کننده ها و سایر مواد مغذی پوست هستند.

کوکتل پدیکور ارزان که به کوکتل مانیکور و پدیکور خانگی یا بمب های نمکی معروف هستند به هنگام جوشاندن موادی مانند روغن طبیعی و جوش شیرین در آب منفجر می شوند و می جوشند ، نه تنها حس بسیار خوبی به پوست دست و پا می دهند ، بلکه برای پاکسازی نیز بسیار ماثر هستند و پوست دست و پا را نرم می کند و به جلوگیری از شکنندگی ناخن های دست و  پا کمک می کند. این کوکتل ها (کوکتل پدیکور ارزان) معمولاً برای مانیکور دست ها و پدیکور پا استفاده می شوند.

بعد از مدت ها کار یا فعالیت ، قرار دادن پاها در ظرفی از آب داغ و کوکتل دست و پا برای چند دقیقه نه تنها باعث از بین رفتن خستگی پاها می شوند بلکه موجب می شوند تا روند مانیکور و پدیکور ناخن و کف سابی پاها با استفاده از بهترین سِت مانیکور و پدیکور بهتر انجام بگیرد و و پاهایی زیبا و نرم داشته باشید.

در این پست مواردی هم چون معرفی 22 مدل پرفروش کوکتل مانیکور پدیکور در سال 2021 به همراه قیمت خرید ، فواید استفاده از کوکتل دست و پا… را توضیح داده ایم، پس با بانوآرت(banooart.ir) همراه باشید تا موراد یاد شده و موارد مهم دیگر را در زمینه خرید کوکتل پدیکور از دست ندهید.

طرز استفاده از کوکتل دست و پا ( بمب حمام )

طرز استفاده از کوکتل مانیکور و پدیکور یا بمب حمام
 • ظرف مناسب را با آب پر کنید. عمق و دماي آب را به دلخواه تنظيم كنيد.
 • کوکتل مانیکور و پدیکور یا بمب حمام را در ظرفی پر از آب قرار دهید. به محض ریختن بمب در آب ، جوش می آید و شروع به کف شدن می کند. سپس بمب از هم می پاشد و باعث آزاد شدن روغن ، نمک و عصاره ها در آب می شود.
 • بعد از اینکه بمب حمام را در آب قرار دادید ، می توانید پاها را حتی قبل از حل شدن کامل آن در آب قرار دهید.
 • بعد از چند دقیقه ، آب درون ظرف شروع به خنک شدن می کند. در این زمان ، پای خود را از ظرف آب برداشته و آب را از ظرف آب تخلیه کنید. اگر پاهای خود را برای مدت طولانی در آب بگذارید ، پوست چروک می شود.

معرفی بهترین مدل های کوکتل مانیکور و پدیکور موجود در بازار 2021

قیمت خرید کوکتل پدیکور مدل کیس وزن 80 گرم

قیمت خرید کوکتل مانیکور ژبن پلاس مدل Heart وزن 210 گرم بسته 30 عددی

طرز استفاده از مینی بامب های ژبُن پلاس : ظرف کوچکی را با آب ولرم پر کنید و دست هایتان را درون ظرف قرار دهید، به طوری که تمام انگشت هایتان داخل آب باشد. یک مینی بامب کوچکِ رنگی را به داخل ظرف بیاندازید و بعد از 10 الی 15 دقیقه دست های خود را خشک کنید و برای یک مانیکور لذت بخش آماده شوید.

قیمت خرید کوکتل پدیکور ژبن پلاس مدل Rabbit وزن 600 گرم بسته 12 عددی

این کوکتل پا علاوه بر اینکه باعث لایه‌برداری و نرم شدن پوست پاهایتان می‌گردد، جوشش، رایحه‌ی دل‌انگیز و رقص رنگ‌های این بمب‌های کوچکِ داخل آب، یک آروماتراپی هیجان‌انگیز را برایتان به ارمغان می‌آورد.

برای استفاده از این کوکتل پا بمب‌های جذاب و رنگی کافیه یه ظرف مناسب داشته باشید و با 4 الی 5 لیتر آب ولرم پرکنید و پاهایتان داخلش قرار بدهید، یکی از پدی بامب های جذاب و خوشبو رو انتخاب کنید، داخل آب بیندازید و به مدت 10 تا 15 دقیقه پای خود را داخل آب قرار داده و از مرحله آماده‌سازی پدیکور خود لذت ببرید (قیمت کوکتل پدیکور)

قیمت خرید کوکتل مانیکور ژبن پلاس مدل Circle وزن 210 گرم بسته 30 عددی

مینی بامب های ژبُن پلاس، در 2 شکل (قرصی و قلب) با رنگ و رایحه های جذاب و مختلف مناسب مانیکور می باشند که روغن نارگیل و نمک دریاچه ارومیه موجود در آن باعث استحکام هر چه بیشتر ناخن و از بین برنده ی کوتیکول های اطراف آن مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت خرید کوکتل پدیکور مدل دونات وزن 80 گرم

قیمت خرید کوکتل پدیکور ژبن پلاس مدل Heart وزن 600 گرم بسته 12 عددی

قیمت کوکتل پدیکور: پدی بامب های ژبُن پلاس، بمب‌های کوچک و رنگارنگ با خواص آب‌رسانی و لایه‌برداری هستند که پدیکور را لذت‌بخش می‌کنند. این محصول باعث لایه‌برداری و نرم شدن پوست پاهایتان می‌گردد.

برای استفاده از این بمب‌های جذاب و رنگی کافیه یه ظرف مناسب داشته باشید و با 4 الی 5 لیتر آب ولرم پرکنید و پاهایتان داخلش قرار بدهید، یکی از پدی بامب های جذاب و خوشبو رو انتخاب کنید، داخل آب بیندازید و به مدت 10 تا 15 دقیقه پای خود را داخل آب قرار داده و از مرحله آماده‌سازی پدیکور خود لذت ببرید

قیمت خرید کوکتل پدیکور ژبن پلاس مدل Star وزن 600 گرم بسته 12 عددی

قیمت خرید کوکتل پدیکور اور مدل Cloud وزن 70 گرم بسته 12 عددی

قیمت خرید کوکتل پدیکور ژبن پلاس مدل Watermelon وزن 480 گرم بسته 8 عددی

قیمت خرید کوکتل پدیکور اور مدل Heart وزن 55 گرم بسته 12 عددی

قیمت کوکتل پدیکور: کوکتل نمک حمام اور مدل قلب در 12 رایحه مختلف در یک بسته و با خواص مختلف عرضه شده اند که بسیار مناسب جهت انجام پدیکور میباشند.این کوکتل ها دارای مواد معدنی موجود در چشمه های آب گرم هستند. تمامی کوکتل ها دارای روغن های درمانی هستند به شکلی که بعد از جوشش مقداری روغن روی آب باقی می ماند.

این کوکتل ها دارای جوشش و کف بسیار بالایی می باشند و زمانی که در آب حل میشوند رایحه آن ها پخش میشود. این کوکتل ها دارای خاصیت رفع استرس هستند و موجب بهبود عملکرد اعصاب بدن می شوند و همچنین از نظر فیزیکی دارای خواص ضد التهابی و ضد عفونی کنندگی و نرم کنندگی بسیار بالایی هستند.کافی است در ظرفی مناسب 4 الی 5 لیتر آب ولرم ریخته و پاهایتان داخلش قرار بدهید، یکی از کوکتل ها را داخل آب انداخته و به مدت 10 تا 15 دقیقه پای خود را داخل آب قرار داده و از نرمی پوست پا برای انجام پدیکور لذت ببرید.

قیمت خرید کوکتل پدیکور ناستالیا مدل Leg وزن 70 گرم بسته 12 عددی

قیمت خرید کوکتل پدیکور ناستالیا مدل Heart وزن 70 گرم بسته 12 عددی

قیمت خرید کوکتل پدیکور ناستالیا مدل Bride وزن 70 گرم بسته 12 عددی

قیمت خرید کوکتل پدیکور ناستالیا مدل Chicken وزن 70 گرم بسته 12 عددی

قیمت خرید کوکتل پدیکور ناستالیا مدل Lip وزن 70 گرم بسته 12 عددی

قیمت خرید کوکتل مانیکور ناستالیا مدل بمب وزن 400 گرم بسته 60 عددی

کوکتل مانیکور Nastalia، شامل 60 عدد بمب مانیکور در رنگها و اسانسهای مختلف مناسب برای مصرف سالنی و خانگی. بمبهای مانیکور ناستالیا، جوشان، چرب و کفدار هستند.

قیمت خرید کوکتل مانیکور ژبن پلاس مدل Heart وزن 210 گرم بسته 30 عددی

طرز استفاده از مینی بامب های ژبُن پلاس : ظرف کوچکی را با آب ولرم پر کنید و دست هایتان را درون ظرف قرار دهید، به طوری که تمام انگشت هایتان داخل آب باشد. یک مینی بامب کوچکِ رنگی را به داخل ظرف بیاندازید و بعد از 10 الی 15 دقیقه دست های خود را خشک کنید و برای یک مانیکور لذت بخش آماده شوید.

قیمت خرید کوکتل پدیکور مدل ستاره وزن 80 گرم

قیمت خرید کوکتل پدیکور ژبن پلاس مدل Star وزن 600 گرم بسته 12 عددی

قیمت خرید کوکتل پدیکور مدل 002 وزن 80 گرم مجموعه 4 عددی

کوکتل پدیکور چیست؟

کوکتل پدیکور چیست

پدیکور به معنای تقویت پوست، ترمیم و فرم دادن به ناخن های پا است که می توان آن را در هر جایی انجام داد، مثلا در خانه یا آرایشگاه.

کوکتل پدیکور ارزان نوعی بمب حمام است که با امکانات متعددی که برای سلامت پاهای ما دارد نقش بسزایی در راحتی، سلامت و زیبایی پاهای ما دارد. کوکتل پدیکور ارزان در اندازه ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند که هر کدام ممکن است خواص و کارایی خاص خود را داشته باشند.

آنها سرشار از پتاسیم و سایر مواد معدنی و روغن های مورد نیاز پوست هستند و نقش مهمی در ترمیم پوست پاهای آسیب دیده دارند.

این محصول زمانی که در آب قرار می گیرد فوران می کند و می جوشد و در نتیجه موادی در آب آزاد می شود که می تواند ناخن های پا را نرم، آبرسانی کرده، تقویت کند و پوست پا را تمیز کند. استفاده از کوکتل های پدیکور یا نمک پدیکور در آرایشگاه ها اغلب قبل از پدیکور انجام می شود. زیرا علاوه بر رفع خستگی، پا و ناخن شما را برای پدیکور و پا آماده می کند.

فواید کوکتل پدیکور

فواید کوکتل پدیکور

کوکتل پدیکور ارزان با مواد مختلفی ساخته می شوند و بسته به مواد اولیه ای که در آنها استفاده می شود خواص متفاوتی خواهند داشت. بنابراین، شما باید از قبل مشخصات کوکتل مورد نظر خود را بدانید تا از مزایای مورد نظر خود بهره مند شوید. برخی از مهمترین خواص کوکتل پدیکور ارزان عبارتند از:

 1. لایه برداری پوست پا
 2. از بین بردن بوی بد پا
 3. نرم و لطیف کردن پوست پا
 4. آرام بخشی و طراوت پا
 5. خاصیت ضد قارچی
 6. افزایش جریان خون در پاها
 7. خاصیت ضد التهابی
 8. کمک به درمان واریس
 9. صاف کردن سطح ناخن ها

کوکتل پدیکور از کجا بخریم؟ (قیمت کوکتل پدیکور)

قیمت کوکتل پا: خرید کوکتل پدیکور ارزان از لیست پیشنهادی تیم بانو آرت. برای خرید کوکتل دست و پا مارک خوب می توانید از محصولات معرفی شده در این مقاله استفاده کنید. در فروشگاه مربوطه می توانید تمام لوازم مورد نیاز برای مانیکور و پدیکور را باکیفیت و ارزان مشاهده و خریداری کنید.

کلام پایانی

از شما ممنونیم که تا آخر اين مطلب هم با ما همراه بوده ايد و توانسته ايد خرید کوکتل پدیکور خود را انجام دهيد و امیدواریم همه چيز درباره کوکتل دست و پا را متوجه شده باشيد. اگر شما هم نظرات و مطالبي بيشتر درباره خريد کوکتل دست و پا و طريقه استفاده آن بيشتر مي دانيد در کامنت زير به دوستان ديگر ارائه دهيد.

به نظر شما این پست خوب بود ؟  اگر این مطلب برای شما مفید بوده با اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و با نظرات و امتیاز دهی خود ما را به ادامه ی این مسیر دلگرم کنید. تیم بانوآرت قدردان همراهی شما عزیزان می باشد.

advanced divider

یک پاسخ

 1. سلام وقتتون بخیر. تو لیست کوکتل پدیکور ارزان قیمت کدوم کوکتل رایحه ی خوبی داره؟؟؟ من قبلا از کوکتل پدیکور استفاده کردم، بدون عصاره بود..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معرفی بهترین ناخن مصنوعی ها

30 مدل ناخن مصنوعی ژله ای، طرح دار، بچگانه و ..همراه با قیمت